Kim ara sıra biraz Perşembe Wordle aksiyonundan hoşlanmaz ki? 2023’teki cevaplar genel olarak önemsiz olsa da, bugünün 12 Ocak’taki cevabı bu eğilimi artırıyor. Kelimenin kendisi biraz yaygın olsa da, alışılmadık bir yazım ve bazı ilginç harf yerleşimleri içerir. Herhangi bir oyuncu ilk üç tahmininde bu kelimeyi bulabilseydi şaşırırdık ama herhangi bir yardım almadan tamamen imkansız da değil.

Henüz Wordle’a başlamadıysanız, önerilen başlangıç ​​kelimeleri listemize göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, başlangıç ​​noktasını çoktan geçtiyseniz, bir duvara çarptıysanız bazı ipuçları arıyor olabilirsiniz. Neyse ki, bu kılavuzun ilerleyen kısımlarında tam da bunu sağlıyoruz. Ayrıca bugünden zarar görmeden çıkmak isteyen oyuncular için tam cevabı açıklayacağız.

Bugünün Wordle Yanıtı – 12 Ocak 2022

Bugünün Wordle yanıtıyla doğrudan ilgili birkaç ipucuyla başlayacağız, ancak hemen vermeyin.

  • İpucu 1: Bu kelime uzun mesafe atlamak olarak tanımlanabilecek bir fiilin geçmiş zamanıdır. Fiilin eşanlamlısı “kasa” dır.
  • İpucu 2: Bu kelimenin ortasında iki ünlü var. Kelimenin yinelenen harfleri yoktur. “L” ile başlar ve “t” ile biter.

Bu ipuçları işinize yaramaya yetmediyse, Wordle’ın tam yanıtı için okumaya devam edebilirsiniz. 12 Ocak Wordle’ın tam cevabı… “sıçraydı”. Dünyadaki en yaygın kelime değil ve sonundaki “pt” muhtemelen bazı oyunculara uyum sağladı. Umarız, her oyuncu bu Wordle’ı düzeltebilir ve galibiyet serisine devam edebilir. Wordle kılavuzlarımızın başka bir baskısı için yarın tekrar kontrol edin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1