Haftanın ortası olabilir ama bu Wordle treninde hâlâ yavaşlama yok. Konu Wordle’ı düzeltmeye geldiğinde ihtiyacı olan insanlara daha fazla yardım sunmak için geri döndük. Bu sefer, 11 Ocak’taki cevaba yardımcı oluyoruz. Bu, 2023’ün daha kolay cevaplarından biri. Zor yazım veya harf yerleşimleri olmayan yaygın bir kelime. Ancak bazen en kolay cevaplar, olası harflerden kaç tane olası kelime çıkarabileceğinize bağlı olarak en zor yanıtlara dönüşür. Henüz Wordle’a başlamadıysanız, önerilen başlangıç ​​kelimeleri listemize göz atabilirsiniz. Ancak, başlangıç ​​noktasını zaten geçtiyseniz, muhtemelen bazı ipuçları arıyorsunuz demektir.

Neyse ki, bu makalenin ilerleyen kısımlarında tam da bunu sağlıyoruz. Ayrıca tam cevabı daha da aşağıda açıkladık, bu yüzden kendinizi şımartmak istemiyorsanız aşağıdaki ipuçlarını okumayın.

Bugünün Wordle Yanıtı – 11 Ocak 2022

Bugünün Wordle yanıtıyla doğrudan ilgili iki ipucuyla başlayacağız, ancak hemen vermeyin.

  • İpucu 1: Bu kelime esas olarak belirli bir araç gövde tipini tanımlamak için kullanılır. Bu özel gövde tipi geleneksel olarak beş koltuğa, bagaja ve dört yan cama sahiptir.
  • İpucu 2: Bu kelimenin iki sesli harfi vardır, biri kelimenin başına yakın, diğeri de sonuna yakın. Bu kelimede yinelenen harf yoktur. Baş harfi “s” dir.

Bu ipuçları işinize yaramaya yetmediyse, 11 Ocak Wordle’ın tam yanıtı için okumaya devam edebilirsiniz. Bugünkü Wordle’ın tam yanıtı… “sedan”. Kesinlikle tek başına zor bir kelime değil, ancak bir Wordle yanıtı bağlamında, bazı oyunculara sorun çıkarabilir. Umarım, her oyuncu bugün Wordle serisine devam edebildi. Wordle kılavuzlarımızın başka bir baskısı için yarın tekrar kontrol edin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1