Geçen haftadan beri web sitemizi takip ediyorsanız, muhtemelen şimdiye kadar yeni yıla yüksek bir notla başlamanın, prim almaktan çok çeşitli tatlı yollarının farkındasınızdır. OnePlus ahize, puanlama için son derece makul bir fiyata Google’ın süper popüler Pixel 7 ve 7 Pro’sunda koşulsuz tatil benzeri indirimler.

Ancak, ücretsiz bir iPhone 13’ten daha iyi bir yıl açılış anlaşmasını anlamak bile inanılmaz derecede zor ve bu rakipsiz yeni promosyona hak kazanmak için birkaç koşulu yerine getirmeniz ve bir veya iki çemberden atlamanız gerektiği açık olsa da, kesinlikle görmek güzel burada hiçbir takas veya çok karmaşık bir şey söz konusu değil.
Bu doğru, çalmak için eski, “nane durumdaki” cihazınızı atmak zorunda değilsiniz Apple’ın 6.1 inç Pro olmayan iPhone 13, 699,99 $ perakende fiyatından 0 $’a düştü ve siz de yapmıyorsunuz ihtiyaç mevcut mobil ağ operatörünüzden Verizon’a geçiş yapmak için… tabii ki bunu yapmak istemiyorsanız.
Big Red, aylık fatura kredileri yoluyla nispeten basit 699,99 $ indirimin yanı sıra, numara girişi olan 200 $ ‘lık harika bir hediye kartı verecek, bu nedenle 5G özellikli bir sipariş vermeyi düşünürken kesinlikle dikkate alınması gereken başka bir şey. Kapağının altında Apple A15 Bionic işlemci bulunan iPhone 13.

Yüzde 100 indirim yalnızca çevrimiçi olarak mevcuttur ve yalnızca 17 Ocak Salı gününe kadar… veya stoklar bitene kadar geçerlidir. Şimdilik ücretsiz iPhone 13’ünüz, 128 gig dahili depolama alanına sahip bir dizi farklı boya işinin yanı sıra 256 ve 512 GB varyantlarda aynı çoklu renk gruplarına sırasıyla 100 $ ve 300 $ gibi çok düşük fiyatlarla sahip olabilir.

Panodaki temel gereksinim, şaşırtıcı bir şekilde yeni bir sınırsız 5G hizmeti hattıdır. Verizon ve üç yıllık cihaz ödeme planları kesinlikle teşvik edilse de teknik olarak zorunlu değildir.
Bu arada, bu yeni sınırlı süreli teklif tanıdık geliyorsa, bunun nedeni muhtemelen ülkenin önde gelen taşıyıcısının onu ilk kez sunmasıdır (tamamen aynı biçimde) iki aydan kısa bir süre önce Kara Cuma’dan kısa bir süre sonra… hem de sınırlı bir süre için. Ülke çapındaki tatil fırsatları seli nedeniyle kaçırdıysanız, bunu tekrar yapmak için kabul edilebilir bir mazeret yoktur.telefon-1