İşte garanti dışında görünen bir şey: Pahalı elektronik ürünleri satın alma şeklimiz değişecek. ABD, operatör tabanlı telefon satın alma modelinden uzaklaşmaya başladıktan yıllar sonra, bir hizmet olarak donanım biçiminde başka bir tür abonelik modeline doğru ilerliyormuşuz gibi görünüyor.

Bunu akılda tutarak bile, bu garip bir şey – gerçi Hiçbir şey, ilk günden beri ortodoksiden ayrılmayı varlığının temel ilkesi haline getirmedi.

Bir süredir bildiğimiz gibi, Telefon (1) ABD pazarına yönelik değildi – en azından herhangi bir geleneksel yöntemle değil. Ancak bugün, Londra merkezli firma, çok daha az geleneksel bir yolla kullanılabileceğini duyurdu. Şirket, TechCrunch’a gönderdiği bir notta, “Amerika Birleşik Devletleri, Nothing için yüksek potansiyele sahip bir pazarı temsil ediyor ve bu nedenle şirket, kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi anlamaya çalışıyor” dedi.

bu “Hiçbir şey OS 1.5 Beta” şirketin dünyanın üçüncü en büyük akıllı telefon pazarında daha iyi bir kontrol elde etmesine yardımcı olmak için tasarlanmış 299 $’lık bir programdır – herkesin bildiği gibi kırılması zor bir pazar. Fiyata, program Haziran ayı sonunda normal seyrini tamamladıktan sonra bile size ait olan bir Nothing telefonu dahildir.

Hiçbir şey notları:

Lütfen dikkat, Telefon (1) dağıtılanlar test amaçlıdır. Bunlar nihai modeller olmakla birlikte, cihazlar tüm ABD operatörleriyle çalışmayabilir. Bu, yazılımın Beta sürümü olduğundan, kullanıcılar bazı sınırlamalarla karşılaşabilir. Lütfen devam etmeden önce aşağıdaki SSS’leri okuyun.

İlgilenen taraflar, bugünden itibaren programa kaydolabilir ve perakende satış fiyatından ~173$ tasarruf edebilirler. Bir şey için biraz hiçbir şey, eğer istersen.genel-24