CES 2023’te LG, en son sürümünü gösterdi LG gramı ultra ince ve ultra hafif dizüstü bilgisayarlar. Bu kategoride adından söz ettiren LG, önemli bir segment olmaya devam eden bu kategoride sınırları zorlamaya devam ediyor.

LG’nin sahip olduğu üç yeni gram dizüstü bilgisayar, her biri belirli bir kullanıcı profiline göre uyarlanmıştır. bu (standart) LG gramı en nötr olanıdır ve kaygan, ince bir kasada günlük bilgi işlem için varsayılan seçim olmalıdır. Ekran boyutu seçenekleriniz 14, 15, 16 ve 17 inçtir. Harika olan şey, ayrı bir GeForce RTX 3050 GPU’yu seçebilmenizdir. bazı modeller içinince ve hafif dizüstü bilgisayarlar için etkileyici.

15,6 inç, 2,2 lb, LG gram Ultra ince, parlak bir FHD OLED ekrana, temiz, minimalist bir görünüme ve ince bir profile (0,43-0,5 inç kalınlık!) sahip zarif, ultra hafif bir iş dizüstü bilgisayarıdır. Şık görünüyor ve yöneticilerin genellikle sevdiği türden bir dizüstü bilgisayar gibi görünüyor. 32 GB RAM ve 1 TB SSD depolaması ile birçok tarayıcı sekmesi açabilir ve ciddi işlerinizi halledebilirsiniz.

Son olarak, LG gram Stili ayrıca Ultraslim’den daha iyi özelliklere sahip bir OLED ekrana sahiptir çünkü bu, Creative kullanıcıları içindir. Farklı (biraz yanardöner) bir yüzey işlemine sahiptir ve izleme paneli, kol pedi yüzeyinin geri kalanıyla tamamen aynı hizadadır ve ona fütüristik bir görünüm verir. 14 inç (2880×1800, 90Hz) veya 16 inç (3200×2000, 120Hz) versiyonları mevcuttur.

Tüm bu yeni dizüstü bilgisayarların 13 ile birlikte geldiğini öğrenmek kimseyi şaşırtmayacaktır.inci nesil Intel Core işlemciler (Raptor Lake) ve Gen4 NVMe SSD sürücüleri.

dosyalanmış bilgisayarlar. CES, CES 2023 ve LG hakkında daha fazlasını okuyun.genel-1