Okumayı seviyorsanız, Amazon’un şu anda Amazon Kindle Unlimited’ta sunduğu teklife bayılacaksınız. Yalnızca sınırlı bir süre için, iki aylık bir denemeye tam olarak hiçbir ücret ödemeden kaydolabilirsiniz. Normalde Kindle Unlimited’a yalnızca 30 günlük erişim sunarken, bu sefer, her ay ödemeye kıyasla 20 ABD doları tasarruf ederek ücretsiz deneme süresinin iki katına çıkıyorsunuz. Pek çok insan için harika bir fırsat, ya aşağıdaki kayıt düğmesine basın ya da neden buna değer olduğunu açıklarken okumaya devam edin.

Amazon Kindle Unlimited’a neden kaydolmalısınız?

Amazon Kindle Unlimited, çok sayıda harika içeriğin evidir. Herhangi bir zamanda en fazla 10 e-kitaba, sesli kitaba veya çizgi romana göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, çevredeki en popüler seçeneklerden bazılarına birçok dergi aboneliğine göz atabilirsiniz. Endişelenecek bir ceza veya son tarih yok, bu yüzden çoğu insan için en iyi kitaplık burası. Suç kurgudan romantizme, bilim kurguya ve çok daha fazlasına kadar farklı türlerden çok çeşitli başlıklar var. Ayrıca, sizin için tamamen yeni bir şeyler bulabilmeniz için kendi yayımladıkları, bağımsız yazarların yazdığı pek çok kitap da vardır.

Amazon Kindle Unlimited fırsatı, hizmetin tamamen ücretsiz olduğu iki aydır. Hak kazanmak için mevcut bir Amazon Prime üyesi olmanız gerekir (ancak 30 günlük ücretsiz denemeye kaydolmanız yeterli olacaktır). Ayrıca geçmişte Kindle Unlimited ücretsiz denemesine kaydolmamış olmanız gerekir. Oradan, bir milyondan fazla e-kitaba erişim elde edersiniz. Hizmet Amazon Fire tabletlerde, diğer tüm tabletlerde, akıllı telefonlarda ve hatta tüm büyük web tarayıcılarında mevcut olduğu için bir Kindle’a sahip olmanıza bile gerek yok. Alexa’nın size bir kitap okuyabilmesi için tüm Echo cihazlarıyla birlikte Fire TV akış cihazlarında bile mevcuttur.

Daha fazlasını okumak isteyen herkes için harika bir fırsat olan Kindle Unlimited, bu teklif aracılığıyla iki ay boyunca tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Tek yapmanız gereken, iki ay dolmadan önce iptal etmeyi unutmamak, aksi takdirde sonraki her ay için aylık 10 ABD Doları ücretlendirilirsiniz. Daha ucuza eğlenmenin harika bir yolu olduğu garanti.
genel-19