GameCube için 2003 yılında piyasaya sürülen klasik JRPG Tales of Symphonia, yeniden düzenleniyor ve yeni bir Tales of Symphonia Remastered oynanış fragmanı az önce çıktı.

Fragman, modern standartlara ayak uydurmak için geliştirilmiş grafikler ve görsellerle orijinal Tales oyunundan oynanışı sergiliyor.

Oyunda vurgulanan remaster özelliklerinden bazıları şunlardır: web sayfası:

DESTANSI BİR MACERA
Unutulmaz karakterlerle dolu zengin ve canlı bir dünyayı keşfedin ve daha önce hiç olmadığı kadar duygu yüklü bir hikayeyi deneyimleyin.

TAMAMEN RESTORE EDİLMİŞ
Grafiksel olarak geliştirilmiş ve geliştirilmiş oynanışa sahiptir.

HEYECAN VERİCİ SAVAŞLAR
Gerçek zamanlı savaşlarda güçlü rakiplerle savaşmak için yerel işbirliği modunda en fazla 3 arkadaşınızla oynayın. Yüzlerce özel saldırıyı ve büyüyü birleştirin.

3D BİR BAŞYAPES
Çarpıcı anime ara sahnelerini izleyin ve ünlü sanatçı Kosuke Fujishima tarafından tasarlanan sevecen gölgeli karakterlere kendinizi kaptırın.

Tales serisi, Final Fantasy gibi oyunlar kadar yaygın olmasa da, hem Japonya’da hem de yurtdışında hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip. Tales of Symphonia, serinin dünya çapındaki ilk sürümüydü ve bu da onu Tales serisinde önemli bir giriş haline getiriyor. En son girişi görsel olarak çarpıcı Tales of Arise olan franchise bugün hala güçlü olmaya devam ediyor.

Tales of Symphonia Remastered, modern konsollar (PS5 ve Xbox Series X|S) için geriye dönük uyumlulukla birlikte PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’te 17 Şubat’ta piyasaya sürülecek.oyun-6