Cities Skylines’ın hızlı genişlemesini, Minecraft’ın inşa, yıkım ve piksel bloklu görsellerini ve Factorio’nun verimli bir üretim hattı yaratmaya odaklanmasını birleştirdiğinizde, büyük olasılıkla, yapabileceğiniz büyüleyici, yeni bir Steam inşa etme oyununa sahip olacaksınız. bir seri üretim imparatorluğu kurmayı seçin veya kurumsal derebeylerinizi küçümsemek ve yerel çevreyi kurtarmak için her şeyi havaya uçurun.

Hala bir çıkış tarihi bekliyoruz, ancak harika bir şekilde adlandırılmış olan Industrial Technology and Witchcraft’tan Dawn Apart, karmaşık voksel estetiği ve bina ve yıkım karışımıyla bizi şimdiden büyüledi. Devasa bir mega şirket adına, yüzeyi terraform yapmak ve doğal kaynakları yağmalamaya başlamak için bakir gezegen Aurora’ya gönderildiniz. Devasa çiftçilik ve madencilik operasyonlarınızı otomatikleştirmek için fabrikalar kurun, konveyör bantlarını bağlayın ve montaj hatlarında ince ayar yapın.

Şimdiye kadar, bu yüzden şehir kurma oyunu. Ancak Satisfactory veya Rimworld’de doğal dünyayı yağmalamaktan hiç rahatsız olduysanız, Dawn Apart durumu tersine çevirmenize izin verir – yerli halkın fabrikalarınızı yıkmasını durdurmak için savunmalar inşa edebilir veya onlara katılıp düşmanlarınıza karşı çalışabilirsiniz. koloniyi yok etmek ve Aurora ortamını korumak için kapitalist hayırseverler.

“İnşa ettiğiniz ve karşılaştığınız her şey, son vokseline kadar toz haline getirilebilir,” diye açıklıyor Industrial Technology and Witchcraft. “Bereketli ama düşmanca bir dünyada baştan başlamak için evlerini geride bırakan, sayıları giderek artan mühendisleri, paralı askerleri ve sivilleri yönetin… Ya da senaryoyu ters çevirin ve yeni evinizi sömüren açgözlü şirkete karşı bir isyan başlatın.”

Hepimiz yaptık, SimCity’de veya mükemmel Minecraft dünyasında devasa bir metropol inşa ettik, sadece lego seti olan kızgın bir çocuk gibi her tarafını tepinmenin tadını çıkarmak için, ancak şimdi bunu bir amaçla yapabiliyoruz. Dawn Apart’ı sayfanıza ekleyebilirsiniz. Steam istek listesi şimdi.

Dawn Apart’a gitmeden önce kurumsal stratejinizi mükemmelleştirmek istiyorsanız diğer en iyi strateji oyunlarından bazılarına veya belki de bazı harika yönetim oyunlarına göz atın. Dikkatli iş planlaması yerine hızlı tempolu savaşı tercih ediyorsanız, PC’deki en iyi RTS oyunlarının özetini de aldık.oyun-2