Çığır açan korku indie hiti Signalis, Nintendo Switch ve PlayStation fiziksel sürümlerini alıyor. Her iki versiyonun da fiyatı 30 dolardır ve 21 Şubat’ta gönderilmesi planlanmıştır. Ön siparişler artık büyük perakendecilerde yayında ve Polaroid benzeri bonus öğelerle birlikte geliyor.

Ekim 2022’de piyasaya sürülen Signalis, Resident Evil ve Silent Hill gibi tür klasiklerinden ilham alan bir korku oyunudur. Bu bir Xbox Game Pass sürümüydü ve fiziksel sürüme geçmeden önce oyunu denemek isteyenler için hâlâ hizmette.

GameSpot, oyunu 8/10 olarak değerlendirdi. Signal incelemesi. Eleştirmen Mark Delaney, oyunu atmosferik seviyeleri, nostaljik bulmacaları ve sanat yönetmenliği nedeniyle övdü. Delaney, “Bu, koridorlarda yanlarından geçmek için neredeyse hiç yer olmayan, onları alt etmeye yetecek kadar cephane ve nadiren nereye gitmeniz gerektiğine dair bir ipucu olan canavarlarla karşılaştığınız bir oyun,” dedi. “Ancak, türün devleri gibi, şeytan her zaman ayrıntılarda gizlidir ve oyun, temkinli ama nihayetinde kararlı bir oyun tarzını ödüllendirir.”

Bu haftaki diğer fırsatlarda, Fanatical’ın Ocak ayında kendin yap paketine göz atabilirsin. Çeşitli oyunlardan kendi setinizi üç fiyat noktasında toplayabilirsiniz: üçü 10$, beşi 15$ ve yedisi 20$. Amazon Prime üyeleri ayrıca The Evil Within 2 dahil olmak üzere altı ücretsiz oyuna erişebilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1