King of Fighters 15 için yeni bir fragman, dövüş oyununun karakter listesine en son eklenen Shingo Yabuki’yi öne çıkarıyor. Yabuki bir DLC karakteridir ve 17 Ocak’ta 2. Sezonun başlamasıyla birlikte piyasaya sürülecektir.

Fragmanda, Yabuki’nin birkaç başka karakterle etkileşime girerken aynı zamanda hareketlerini ve kombolarını gösterdiğini görüyoruz.

Birkaç ay önce duyurulduğu üzere Shingo Yabuki, 2023 için planlanan ilk DLC karakteri. Onu, bu yıl ilkbaharda çıkması beklenen Güney Koreli Tekvando uzmanı Kim Kaphwan izleyecek.

King of Fighters 15, önümüzdeki ay Sevgililer Günü’nde bir yaşına bastığında, oyun zaten çok sayıda DLC karakterinin ve içeriğinin yayınlandığını görmüş olacak. Kadroda halihazırda bulunan 50’den fazla karakterle, bu sonraki birkaç ekleme zaten yığılmış bir dövüş oyunu kadrosuna eklenecek.

King of Fighters 15 şimdi PS4, PS5, Xbox Series X|S ve PC’de çıktı. Eğer ilgileniyorsanız, geçen yıl oyuna güçlü bir 9/10 verdiğimiz oyun hakkında yaptığımız incelemeye göz atın. İşte kararımız: “Kral geri döndü. Seriye yeni başlayan biriyseniz, KOF yolculuğunuza başlamak için harika bir oyun. Geri dönenler, geri dönen klasik karakterler ve güzel stil geliştirmeleri ile çok eğlenecekler. The King of Fighters XV’e üç günlük erken erişim elde etmek için Ultimate Edition için ön sipariş verebilirsiniz.”oyun-6