bu iPhone 14, 4 aylıktan daha eski olabilir, ancak doğal olarak, Apple zaten halefi üzerinde çalışıyor – iPhone 15. İyi ya da kötü, Cupertino şirketi bir alışkanlık yaratığı ve sihrini çok tahmin edilebilir bir şekilde yapıyor.

Böylece Eylül ayı geldiğinde yeni iPhone serisini almış olacağız. Sürprizlere yer var, ancak Apple ile genellikle ne bekleyeceğinizi bilirsiniz – ve yüksek bir fiyat etiketi verilir. Ancak bu sefer, iPhone her zamankinden daha pahalı olabilir.

Yeni bir söylentiye göre Apple, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in (muhtemelen “” olarak adlandırılacak) fiyatını artıracak.iPhone 15Ultra”). Bu bilgiler aracılığıyla iletildi Weibo ve daha sonra MacRumors tarafından ele alındı. özel bir makale.

Fiyat artışının boyutu şu anda bilinmiyor, ancak mevcut başlangıç ​​fiyatlarının 100$ üzerinde olması güvenli bir bahis gibi görünüyor. Referans olarak, birçok teknoloji uzmanı, Apple’ın üst düzey “Pro” iPhone’larının başlangıç ​​fiyatlarını geçen yıl yaklaşık 100 $ artırmasını bekliyordu – bu tahmin gerçekleşmedi.

Muhtemelen, Apple bunu vanilya iPhone’lar ile premium meslektaşları arasındaki boşluğu daha da genişletmek için yapıyor olabilir. İlkinin nispeten cansız ticari performansı göz önüne alındığında, satışları artırmak için böyle bir hareket gerekli olabilir.

Bu, olası bir iPhone 15 fiyat zammını ilk kez duymuyoruz. Bununla birlikte, gelecek seri erken üretim aşamalarına girdiğine göre, sızıntının güvenilirliğine inanmaya daha meyilliyiz.

iPhone 15’in piyasaya sürülmesine daha çok zaman var. Neredeyse eli kulağında olan ekonomik gerileme, Apple’ın planını tehlikeye atabilir. Bununla birlikte, kesin olmayan bir şey var – insanlar, ne kadar pahalı olursa olsun, iPhone 15’i satın almak için sıraya girecek.telefon-1