gibi özelliklerin arkasındaki bağımsız üretim ve finansman grubu Black Bear çamurlu, Çok önemsiyorum ve Taklit oyunukredileri arasında Ari Aster’in de yer aldığı İskandinav yapım şirketi B-Reel Films ile çok yıllı bir döner geliştirme fonu kurdu. Midsommar ve Joachim Trier’in Dünyanın En Kötü İnsanı.

Black Bear’ın Başkanı ve CEO’su Teddy Schwarzman ve B-Reel Films CEO’su Pelle Nilsson tarafından Salı günü duyurulan anlaşma, iki şirketin hem film hem de televizyon için İskandinav kaynaklı IP ve içeriği ortaklaşa satın alıp geliştirmesini sağlayacak. Black Bear ayrıca B-Reel’in İngilizce ve uluslararası projelerini temsil edecek ve B-Reel’in CAA’daki temsilcileriyle yakın koordinasyon sağlayacaktır.

B-Reel’in ABD operasyonlarını yöneten Philip Westgren, şirketin yeni kurulan yönetim bölümünde yönetici ve yapımcı olarak Black Bear ortakları Keith Redmon ve Joanne Roberts Wiles’a katılacak.

İskandinavya anlaşması, her ikisi de John Friedberg tarafından yönetilen uluslararası satış işletmesi Black Bear International ve İngiltere dağıtım operasyonlarını barındırmak için yakın zamanda Londra’da uluslararası ofisler açan Black Bear’ın küresel genişlemesinin bir parçası. Black Bear ayrıca Kanada’nın dağıtım ve yapım şirketi Elevation Pictures’ın çoğunluk hissesine sahiptir.

Stockholm merkezli B-Reel, İsveç’teki en dinamik bağımsız yapım şirketlerinden biridir. gibi ortak yapımların yanında Midsommar ve Dünyanın En Kötü İnsanıgrup Hulu belgeselinin arkasında Ben Greta’yımİsveçli çevre aktivisti Greta Thunberg ve Jens Sjögren’in spor biyografisi hakkında Ben Zlatan’ım futbol süperstarı Zlatan Ibrahimovic hakkında. B-Reel aynı zamanda yerel televizyonda da aktif ve bu yıl yapımına komedi dizisi de dahil olmak üzere yedi dizi hazırlanıyor. Yırttı Netflix için.

Black Bear’ın yaklaşan uzun metrajlı yapımları şunları içerir: NyadAnnette Bening ve Jodie Foster’ın başrollerini paylaştığı gerçek bir Netflix draması; Craig Gillespie’nin yönettiği Aptal Para Sony için Seth Rogen, Paul Dano, Shailene Woodley ve Pete Davidson’ın yer aldığı; ve Neil Burger’in Bataklık Kralının Kızı STX için Daisy Ridley ve Ben Mendelsohn’un oynadığı.

Televizyon tarafında ise Kara Ayı geçtiğimiz günlerde 1. sezonun yapımını tamamladı. Mösyö Maça. Dashiell Hammett’in ikonik kara film karakteri Sam Spade’e dayanan dizi, Clive Owen’ın başrolde olduğu ve ABD’de AMC’de yayınlanacak.sinema-2