Her zaman Pixel cihaz serisini merak ettiyseniz, ancak ne olduğunu kontrol etmek için çok fazla para harcamak istemediyseniz Google bir şeyler yaptı, harika haberlerimiz var. Pixel A serisi telefonların en yeni ve en bütçe teklifi, Best Buy ve Amazon’da indirimli. Normalde bu telefonun maliyeti 449,99 dolardır ki bu zaten iyi bir fiyattır, ancak şimdi 100 doları kaybedebilir ve son fiyat etiketini sadece $349.99!

Bu fiyata Pixel 6a, özellikle Google trenine atlamak ve tüm yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek istiyorsanız neredeyse rakipsiz. Bu tür bir para karşılığında, yerleşik bazı akıllı yapay zeka algoritmaları içeren Tensor Gen1 yonga setine, Pixel’in kamera çubuğuna sahip yeni tasarımına, kompakt 6,1 inç form faktörüne ve Pixel telefonların bilinen tüm yazılım özelliklerine sahip oluyorsunuz.

Kamera sistemi, amiral gemisi serisindeki kadar güçlü olmayabilir, ancak işlem süreleri önemli ölçüde azaldı ve Google’ın mükemmel işleme sonrası algoritmaları sayesinde bazı iyi çekimler yapabilirsiniz.

Performans açısından Pixel 6a, ana rakiplerinden biri olan Samsung Galaxy A53’ü yenecek kadar hızlı. Pil ömrü de oldukça iyi ve ayrıntılara inmek isterseniz, her zaman göz atabilirsiniz. tam Pixel 6a incelemesi ve tüm kıyaslamaları ve ekran testlerini görün.

Pixel 6a’yı tercih etmenin ana nedenlerinden biri elbette yazılım destek döngüsüdür. Her yeni güncellemeyi hızlı bir şekilde alırsınız ve Google, üç yıllık büyük yazılım güncellemeleri sözü verir. Bütçenize uygun bir Android akıllı telefon arıyorsanız, özellikle mevcut anlaşmayla Pixel 6a en iyi seçiminiz olabilir. Yani, çok uzun süre beklemeyin!

Ayrıca Oku:telefon-1