Daha çok dronları ile tanınan DJI, dünyanın dört bir yanından içerik oluşturucuların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan çeşitli sinematografi aksesuar serilerine sahiptir. cep kameraları ile el dengeleme topları. Bugün şirket, RS 3 Mini ile Ronin Stabilizer serisine yeni bir ekleme yapıyor.

Küçük prodüksiyonlar için daha uygun olduğundan, YouTube içerik oluşturucuları RS 3 Mini’den büyük keyif alacak. İki ağabeyi olan temel RS 3 ve RS 3 Pro modelleriyle karşılaştırıldığında, bu gimble daha küçüktür ve 800 g’dan (1,8 lbs) daha hafiftir, bu da onu hem taşımayı hem de tek elle kullanmayı kolaylaştırır.

Daha küçük boyutu nedeniyle, büyük ağır DSLR fotoğraf makinesi ve lens kombinasyonlarını taşıyamaz. RS 3 Mini maksimum 2 kg (4,4 lb) ağırlığa ulaşır, bu nedenle kullanıcıların daha küçük kurulumları tercih etmesi gerekir. Şirket, bir Sony A7S III veya Canon EOS R5. Uyumlu kameraların tam listesi şu adreste bulunabilir: DJI’ın web sitesi (yeni sekmede açılır).

(İmaj kredisi: DJI)

DJI’ın RS 3 Mini’nin boyutu nedeniyle özelliklerden mahrum kalmasından endişeleniyorsanız, endişelenmeyin. Şirket, yeni gimbal al’ını görünüşe göre mümkün olduğunca çok özellik ile yükledi.kamera-1