Realme TechLife markası Dizo’dan Dizo akıllı saat serisine en son katılanlar olarak Dizo Watch D Pro ve Dizo Watch D Ultra tanıtıldı. Dizo Watch D Pro, özel bir Dizo D1 SoC tarafından desteklenmektedir ve özel bir Dizo işletim sisteminde çalışırken Bluetooth arama desteğine sahiptir. Dizo Watch D Ultra, AMOLED ekranla piyasaya sürüldü. Her iki akıllı saat de üç farklı kayış rengi seçeneğiyle gelir – Mavi, Siyah ve Gri.

Dizo Watch D Pro fiyatı, bulunabilirliği

Dizo Watch D Pro, 17 Ocak’ta e-ticaret sitesi Flipkart’ta Rs lansman fiyatıyla piyasaya sürülecek. 2.699. Daha önce de belirtildiği gibi, akıllı saat üç kayış rengi seçeneğiyle gelir – Mavi, Siyah ve Gri.

Dizo Watch D Pro’yu satın almak isteyen müşteriler, bildirildi satış başladığında Flipkart tarafından.

Dizo Watch D Ultra fiyatı, stok durumu

Dizo Watch D Ultra, 12 Ocak’ta Flipkart’ta Rs başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürülecek. 3.299. Dizo Watch D Ultra da üç kayış rengi seçeneğiyle geliyor – Mavi, Siyah ve Gri.

Müşteriler ayrıca uyarmak Dizo Watch D Ultra’nın lansmanı için Flipkart’ta.

Dizo Watch D Pro özellikleri

Dizo’nun Pro lakaplı en yeni ürünü, Dizo OS üzerinde çalışır ve 600 nite kadar tepe parlaklık sağlayan ve 60 Hz yenileme hızını destekleyen 1,85 inçlik bir ekrana sahiptir. Dizo Watch D Pro, bağımsız bir GPU ve dört kat daha fazla RAM ile birleştirilmiş bir Dizo D1 SoC tarafından desteklenmektedir. Şirket, bunun Dizo Watch D Pro’da akıcı kaydırmaya ve daha iyi animasyonlara yardımcı olduğunu iddia ediyor.

Akıllı saat, sağ tarafta fiziksel bir düğme bulunan alüminyum bir çerçeveye sahiptir. Dizo Watch D Pro, kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme, uyku, kalori ve adım takibi için sensörler içerir. Yerleşik GPS takibi de dahil olmak üzere 110’dan fazla spor moduna sahiptir. Akıllı saatin pil ömrünün yedi güne kadar dayandığı söyleniyor.

Dizo Watch D Ultra Özellikleri

Dizo’nun Ultra lakaplı girişi, 1,78 inçlik daha küçük bir ekrana sahip. Ancak bu, 368×448 piksel çözünürlüğe sahip bir AMOLED ekran. Dizo Watch D Ultra’daki tasarım, Dizo Watch D Pro modelinden sadece biraz farklıdır. Bununla birlikte, Dizo Watch D Ultra, şirketin 10 güne kadar artırılmış pil ömrü ile telafi etmeyi planladığı özel yapım işletim sistemi veya CPU’dan yoksundur.

Sensörler açısından, Dizo Watch D Ultra ayrıca kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme, uyku, kalori ve adım takibi sporlarını da yapıyor. Bu arada Bluetooth arama desteği de Ultra akıllı saatte mevcut.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

CES 2023 merkezimizde Gadgets 360 ile ilgili Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.genel-8