Disney Dreamlight Valley’in çok çeşitli arkadaşları için görevleri tamamlamak, biyomlarınızı büyütmenin ve yeni öğeler kazanmanın önemli bir parçasıdır. Maui’nin durumunda, “Yılan Balığını Gömmek” görevini tamamlamak, oyunda epeyce yemek pişirmenize yardımcı olacak hindistancevizi ağaçları sağlayabilir. Bununla birlikte, görevin beklenmedik bir kısmı, Maui’nin size suyun yakınında bulunabileceğini bildirdiği solucanların izini sürmeyi içerir. Onları aşağıda tam olarak nasıl yakalayacağınızı size anlatacağız.

Disney Dreamlight Valley’de solucanlar nereden alınır?

Maui size solucanların suyun yakınında bulunduğunu söylese de tam olarak nerede olduğunu belirtmiyor. Ancak, ne arayacağınızı bilmeniz koşuluyla, aslında onları bulmak hiç de zor değil. Vadinizdeki herhangi bir biyomdaki bir su kütlesini ziyaret edin ve yakınlarda yerdeki çatlaklar gibi görünen parlak kazı noktalarını bulun ve onlardan bazı solucanlar kazın.

Vadi çevresindeki kazı noktalarında solucanlar bulunabilir.

Bu kazma noktalarının vadinizin her yerinde bulunanlarla aynı göründüğünü unutmayın, ancak bu görev için gereken solucanlar yalnızca suya yakın noktalarda kazılabilir. Bununla birlikte, oynarken bulduğunuz diğer ışıltılı kazı noktalarını kazmak yine de iyi bir fikirdir, çünkü bunlar diğer birçok görev dizisinde ve yapım tariflerinde kullanılan faydalı Rüya Parçaları ve Gece Parçaları içerecektir.

Dreamlight Valley hakkında daha fazla bilgi için kapsamlı kılavuz merkezimize göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1