14. sezon tanıtıldı Kader 2 transmog sistem, oyunculara en sevdikleri zırh parçalarının görünümünü değiştirmenin bir yolunu sunuyor. Bu özellik, ilk oyun çıktığından beri bir transmog sistemi isteyen Destiny 2 Oyuncuları tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Bungie, Shadowkeep genişlemesinde evrensel süsleri tanıttı, ancak bu sistem yalnızca az sayıda kozmetik ürün için işe yaradı.

Transmog sistemi tüm zırh parçalarına (Destiny 2 Exotics hariç) ve hatta gün batımına uğramış teçhizat parçalarına uygulanır. Oyuncuların en sevdikleri zırh setlerini kasalarda saklamaları gerekmez, bunun yerine transmog sistemi koleksiyonlardan alır. Teorik olarak bu, eski zırh setlerini özgürce kaldırabileceğiniz anlamına gelir, ancak transmog özelliği yayına girene kadar bunu yapmanızı önermiyoruz.

Ada-1, Kule’deki yeni zırh satıcısı olarak Banshee-44’ten devraldı. Ada sadece oyunculara zırh satmaz, aynı zamanda Zırh Sentezi sistemine de ev sahipliği yapar. Ada’nın görevlerini tamamlamak, sizi evrensel süs eşyaları oluşturmak için gereken malzemelerle ödüllendiriyor. Destiny 2’deki Zırh Sentezi sistemi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Destiny 2 transmog nasıl kullanılır?

Bunlar, transmog özelliğini kullanmak için izlemeniz gereken adımlardır.

  • Synthstrand’ı kazanmak için düşmanları yenin.
  • Synthcord’u kazanmak için Synthstrand’ı ödüllere harcayın.
  • Loom in the Tower’daki Synthcord’u Synthweave’e dönüştürün.
  • Koleksiyonlardaki kilidi açılmış bir zırh görünümünü (Efsanevi kalite veya daha düşük) Evrensel Zırh Süsüne dönüştürmek için Synthweave’i kullanın.

Düşmanları öldürerek Synthstrand kazanabilirsiniz.ancak teklif verecek olan Kuledeki Ada’yı ziyaret etmeden önce 150’ye ihtiyacınız olacak. Ödülleri tamamlamanın bir ödülü olarak Synthcord. Yeterli malzeme ile koleksiyonunuzdaki herhangi bir zırh parçasını kalıcı evrensel bir süs eşyasına dönüştürebilirsiniz.

Bu görevleri yapmak istemiyorsanız, Gümüş kullanarak Eververse’ten Synthweave Şablonları da satın alabilirsiniz.. Bir Synthweave Şablonu bir Simgeye eşittir ve maliyeti 300 Gümüş iken, beş Simgenin maliyeti 1000 Gümüştür.

Ödüller

Oyuncuların Synthstrand’larını Synthcord kazanmak için harcayabilecekleri sınıfa özgü ödül türleri arasında Vanguard, Crucible, Gambit, Destinations ve Raids and Dungeons bulunur.

14. Sezonda Bungie, sınıf başına sezon başına Synthweave kazanabileceğiniz üst sınırı 20’ye çıkardı, ancak gelecek sezonlar için on ile sınırlanacak.

Kader 2 transmog gölgelendiriciler

Gölgelendiriciler, genel olarak daha kullanışlı olmaları için elden geçiriliyor. 14. Sezondan itibaren, gölgelendiriciler artık kalıcı olarak açılacak ve oyuncuları envanterlerinde yığınlar halinde taşımaktan kurtaracak. Tek tek parçalara veya tam donanımlı teçhizata tek bir tıklamayla uygulanabildikleri için gölgelendiricileri kullanmak da çok daha kolaydır.oyun-2