Oyun bilgisayarı fırsatları pazarındaysanız, en iyi oyun monitörü fırsatlarını da araştırmak her zaman iyi bir fikirdir. En iyi oyun bilgisayarları bile harika bir monitör olmadan çok uzağa gidemez ve bugün ASUS TUF 27 inç oyun monitörünü Walmart’tan sadece 190$’a alabilirsiniz. Popüler monitör size düzenli olarak 299 $ geri koyacağından, bu 109 $’ lık bir tasarruftur. Satın alma işleminize ücretsiz gönderim dahildir ve birçok bölge size en yakın Walmart’ta mağazadan teslim alma hizmeti sunar.

Neden ASUS TUF 27 inç oyun monitörünü satın almalısınız?

ASUS TUF 27 inç oyun monitörü, tüm oyuncular için tasarlandı ve en iyi PC oyunlarından bazılarını oynamak isteyen profesyoneller ve meraklılar için harika bir seçenek haline getiriyor. Bir LED ekranda Full HD çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca, doğrudan monitörün önünde oturmasanız bile minimum bozulma ve renk kayması sağlayan geniş görüş açılarına sahip olduğundan, PC’deki en iyi çok oyunculu oyunları oynamak için harika bir seçenektir. Bu, onu oyun partileri ve arkadaşlarla aşırı oturumlar için harika kılar.

ASUS TUF 27 inç oyun monitörünün çoğu oyuncunun en çok beğeneceği özelliği, profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarını karşılaması ve sürükleyici bir oyun ortamı yaratması amaçlanan ultra hızlı yenileme hızıdır. 165 Hz’de gelen yenileme hızı, çoğu oyun monitöründe, özellikle de bu kadar düşük bir fiyata oyun monitörlerinde bulacağınızın neredeyse üç katıdır. Bu süper hızlı yenileme hızı, hızlı tempolu ve yoğun oyun sırasında bile oynatma görüntünüzün gecikmesini, yırtılmasını veya başka bir şekilde parçalanmasını önler. ASUS TUF 27 inç oyun monitörü ayrıca, iki HDMI bağlantı noktası ve bir DisplayPort içeren çok sayıda bağlantı bağlantı noktasına sahiptir ve Blu-Ray gibi PC’niz dışındaki bileşenleri bağlayacaksanız, onu dikkate almaya değer bir monitör haline getirir. oynatıcılar veya diğer oyun konsolları.

ASUS TUF 27 inç oyun monitörünün fiyatı normalde 299 Dolar iken, bugün Walmart’ta sadece 190 Dolar. Bu, 109 ABD doları tasarruf sağlar ve satın alma işleminize ücretsiz gönderim dahildir. Hemen kurabileceğiniz bir şey arıyorsanız, bu da ASUS TUF 27 inç oyun monitörü ile birlikte bir seçenek olabilir, çünkü birçok Walmart noktası onu mağazadan almanıza izin verecektir.
genel-19