Beau, küçük bir motorlu teknede, hayretler içinde yukarıya bakıyor.

resim: A24

Müdür Ari Aster eleştirmenlerce beğenilen korku filmleriyle tanınır kalıtsal ve Midsommarama yakında çıkacak filmi Beau korkuyor görünüşte bir bükülme var. Adından da anlaşılacağı gibi, ana karakteri (Joaquin Phoenix) kesinlikle dünyadan dehşete kapılmıştır… ama bu dünya, en azından bu çılgın ilk fragmanın gösterdiği gibi, tehditkar olmaktan çok daha tuhaf görünüyor.

Resmi bir özet yok ama izleyince nedenini anlayacaksınız sanırım:

Beau Korkuyor | Resmi Fragman HD | A24

1) Tamamını izlemeden filmi muhtemelen açıklayamazsınız ve 2) İnsanlar Phoenix’in on yıl gibi görünen bir süre boyunca genişleyen, giderek daha fantastik bir manzarada seyahat ettiğini görmeden önce Aster’ın kesinlikle film hakkında herhangi bir şey açıklamaya çalışma arzusu yoktur. daha fazla. Ancak, karavanın başından beri Beau’nun annesiyle ilgili her ne oluyorsa ve sokaklardaki isyanlar gibi kesinlikle rahatsız edici unsurlar olsa da, Beau bir kez gerçeklikten çıktığında işler Nispeten iyi huylu Ayrıca, Nathan Lane’in oynadığı uğursuz karakterin, Beau’nun görünüşte yıllarca dolaştığı karikatürize harikalar diyarı kadar fantezi olmadığını kim söyleyebilir?

Bununla birlikte, bunun bir Aster filmi olduğu göz önüne alındığında, olayların muhtemelen göründüğü kadar basit olmadığını hissediyorum ve evet, zaten bir şeyleri bilmenin hiç de basit görünmediğini söylüyorum. Beau korkuyor Ayrıca Nathan Lane, Amy Ryan, Stephen McKinley Henderson, Zoe Lister-Jones, Armen Nahapetian, Parker Posey ve Patti LuPone’un da rol aldığı muhteşem bir kadro. Şu anda 21 Nisan’da tiyatroları vuracak şekilde ayarlandı.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7