Güncelleme 10 Ocak 11:30 ET: OnePlus Buds Pro’daki lider anlaşmamız tükendi, bu yüzden onları Apple’ın yeni M2 destekli MacBook Air’i ile değiştirdik.

satın almak arasında kaldım Apple’ın yeni M2 destekli MacBook Air’i ve son nesil Air, ikincisi daha ucuz olduğu için mi? İyi haber şu ki, çoğu insan için en sevdiğimiz dizüstü bilgisayar olan Apple’ın 8 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip yeni dizüstü bilgisayarını şu anda 999 ABD Doları (200 ABD Doları indirimli) karşılığında satın alabilirsiniz. En iyi satın alım. Bu, Apple’ın son nesil Air’inin daha hızlı ve üstün bir 1080p web kamerası ile gelen bir dizüstü bilgisayar için başladığı fiyatla aynı, daha hafif bir yapıdan bahsetmeye bile gerek yok.

Aynı zamanda, M2 ile güçlendirilmiş MacBook Air, tüm gün süren pil ömrü ve MagSafe şarjı dahil olmak üzere selefiyle sevdiğimiz özelliklerin çoğunu paylaşıyor. Temel M2 Air’deki depolama, son nesil modeldekinden daha yavaştır, ancak bu sizin için sorun değilse, M2 Air bu fiyata satın alınabilecek harika bir dizüstü bilgisayardır. İncelememizi okuyun.

Ne yazık ki Apple’ın MacBook Air’i güzel olsa da 13,6 inçlik ekranı pek geniş değil. Bir yere gitmek istediğinizde üzerinize ağırlık yapmayacak, geniş ekranlı bir laptop arıyorsanız, LG’nin en yeni Gram 17’si senin için daha uygun olabilir. Üç pounddan daha hafif ve şu anda 1.196,99 $ (604 $ indirim) karşılığında satılıyor. Amazon. Bu, 16 GB RAM, 1 TB depolama ve hızlı 12. Nesil Intel Core i7-1260P işlemci ile gelen 2022 dizüstü bilgisayarda tüm zamanların en düşük seviyesi.

Geniş, yüksek çözünürlüklü 17 inç ekranı sayesinde bu dizüstü bilgisayar, büyük ekran hayranları için favorimiz. Harika bir klavye ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içeren geniş bir bağlantı noktası seçimi ile birlikte 12 saatten fazla pil ömrü sunar. Zorlu oyunlar oynamak veya çok fazla grafik gücü gerektiren herhangi bir şeyi ateşlemek istemediğiniz sürece, işinizi biraz daha kolaylaştırabilecek harika bir dizüstü bilgisayar. İncelememizi okuyun.

Akış cihazınızı yükseltmek veya evinizdeki başka bir ekran için ikincil bir seçenek seçmek istiyorsanız, birden fazla satıcı indirim yapıyor Amazon’un en yeni Fire TV Cube’u. Genellikle 139,99 $, şu anda satışta Amazon, Hedefve En iyi satın alım 124,99 $ — küçük bir indirim ama Fire TV / Echo hoparlör hibrit aygıtında gördüğümüz ilk indirim.

Yetenekler açısından 2022 Fire TV Cube, Amazon’un en hızlı, en yetenekli 4K akış cihazıdır. TV’nizi veya akıllı evinizi kontrol etmek için kullanmanıza izin veren eller serbest sesli kontrollere ek olarak tüm popüler HDR formatlarını (HDR10 Plus, Dolby Vision vb.) destekler. Yeni Fire TV Cube ayrıca sesli asistanla iyi eşleşen harika bir canlı TV entegrasyonuna sahiptir, böylece Alexa’ya uzaktan kumandayı kaldırmadan “Sling TV’de ESPN’ye gitmesini” söyleyebilirsiniz. Büyük miktardaki reklamlarına katlanacak sabrınız olduğu sürece, birden fazla yönden öne çıkan güzel bir akış kutusu. İncelememizi okuyun.

Daha basit bir akış cihazı istiyorsanız, Yangın TV Çubuğu 4K Maks de Amazon, Hedefve En iyi satın alım 39,99 $ (15 $ indirim) için, bu şimdiye kadarki en iyi fiyatından sadece 5 $ çekingen. Max, Wi-Fi 6 desteği ve harika bir akış uygulamaları yelpazesi ile mükemmel performans sunan favori akış cihazlarımızdan biridir. Akıllı bir hoparlör olarak işlev görmese ve ses kontrolleri Fire TV Cube kadar gelişmiş olmasa da, yine de Alexa ile iyi bir şekilde bütünleşir ve harika bir 4K yayıncı sağlar. İncelememizi okuyun.genel-2