Apple’ın stratejisinin bir kısmı 2023 yılıyla ilgili olarak açıklandı. Görünüşe göre Cupertino şirketi istiyor uzun zamandır beklenen karma gerçeklik başlığına odaklanın, MacBook’lar veya iPad’ler gibi diğer ürünlerinin zararına. Birkaç yıllık tasarımın ardından, cihaz Apple markasının tanıtımı önümüzdeki aylarda yapılacak.

2023 baharı için planlanan karma gerçeklik başlığının sunumu

Bilgi Apple’dan yeni cihazla ilgili bazı ilk göstergeler verdi. Ayrıntılı olarak, kask oluşturulacak alüminyum, cam ve karbon fiber, birinci sınıf malzemeler. Karma gerçeklik deneyimi, kullanıcıların artırılmış gerçeklik ve sanal gerçekliği aynı anda kullanmak.

aynı kategoride

Birleşik Krallık: hükümet Londra’da ARM’nin halka arzı için bastırıyor

Yakın tarihli bir makale Bloomberg doğrulamak için geliyor Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan yeni Apple cihazının ne zaman tanıtılacağına dair bilgiler. Apple’ın yıllık geliştirici konferansı (WWDC) sırasında Haziranda, karma gerçeklik başlığının büyük ihtimalle tüketicilerle buluşacağını belirtiyor. Son teslim tarihine uyulursa, ilk sevkiyatlar 2023 sonbaharında gerçekleşecek.

Apple, daha fazla gecikmeyi önlemek ve 2023 baharında piyasaya sunulmasını sağlamak için yeni cihazına odaklanmaya karar verdi. Bu nedenle, bu yeni yıl için vurgu yapılacaktır. eski ürünleri pahasına karma gerçeklik başlığında.

2023 yılında diğer Apple ürünlerinin gelişimi ne olacak?

Bloomberg belirtti büyük değişiklikler beklemeyin diğer Apple ürünleri ile ilgili. Önemli bir ilerleme planlanmıyor yalnızca alacak olan iPad mini, Apple Watch veya AirPods içinbu yıl küçük güncellemeler.

Bununla birlikte, Apple’ın amiral gemisi iPhone’u büyük olasılıkla öne çıkacak. bazı değişiklikler özellikle donanım açısından. Ekran boyutu aynı kalacak iPhone 14’ünkine, ancak Apple markası genişlemeyi planlıyor iPhone 15’in tüm ailesine dinamik ada. Şu anda bir önceki iPhone ile aynı zamanda ortaya çıkan bu özellik, yalnızca iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri için mevcuttur.genel-16