Bu ay gelen bir güncelleme, World War Z Aftermath zombi ordularını olduğundan daha da büyütüyor. Aynı anda ekranda çok sayıda zombi olmasına rağmen, World War Z’nin zaten birkaç rakibi var – ölümsüz kalabalık popülasyonunda olası bir rakip olarak akla yalnızca Days Gone sıçradı. Yine de Sabre Interactive, Horde Mode XL’in co-op oyununa 24 Ocak’ta geliyorve sürülerin boyutlarını şimdiye kadar görülmemiş boyutlara yükseltecek.

Horde Modu ilk olarak 2019’da, Aftermath güncellemesinin gelmesinden önce geldi. İçinde, hayatta kalanlardan oluşan ekipler, standart sürü modu tarzında giderek daha zorlu düşman dalgalarıyla karşı karşıya gelir. World War Z oyunu, filmin en önemli zombi sürülerini oyunun temel direklerinden biri haline getirdi ve ölümsüzler, oyunculara ve barikatlara saldırmak için duvarlara ve diğer yapılara tırmanmak için birbirlerinin üzerinden tırmandı.

Sıkıca paketlenmiş bu zombi yığınlarına el bombaları fırlatmanın son derece tatmin edici bir yanı var ve bu yüzden Horde Mode XL’in vaadi “Ekrana her zamankinden daha fazla zombi koymak” gerçekten cazip bir şey. Herhangi bir patlayıcı, boğuk bir patlamanın ardından zombi bedenlerini her yöne takla attıracaktır. gümbürtü tonlarca çırpınan zombi etinin altında pişen mühimmatın sesi.

Bunu yeni yakın dövüş sistemi ve Aftermath ile eklenen birinci şahıs bakış açısıyla birleştirin ve Horde Mode XL eski güzel bir zaman olacak gibi görünüyor. Tabii ki, PC’deki en iyi zombi oyunlarından herhangi biri size ölümsüzleri geldikleri yere geri gönderme şansı da verecektir, bu yüzden alternatif arıyorsanız listemize bir göz atın.

oyun-2