The Elder Scrolls V: Skyrim, piyasaya sürüldüğünden bu yana mod yapımcılarının sıkı çalışmasıyla önemli ölçüde geliştirildi ve oyunun çıkışından on yıl sonra bile, sadık hayranlar şimdiye kadar yapılmış en popüler rol yapma oyunlarından birine yeni karşılama özellikleri ekliyor. .

Çay Oyuncuyu Menülerde Göster modu nihayet, kamera için birden fazla seçenek ve kullanıcı arayüzünü değiştiren diğer modlar için destek ile oyunun oyuncunun karakterini düzgün bir şekilde göstermesini sağlar. Mod ayrıca Special Edition ve Anniversary Edition ile tamamen uyumludur.

Bu The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition modu, etkinleştirilen menüleri açarken kamerayı oynatıcıya bakacak şekilde döndürür ve ekranın sağına kaydırır. Artık CommonLibSSE-NG sayesinde SE/AE desteğiyle, Oblivion Style Inventory’ye dayalıdır.

Özellikler

  • Oyuncuyu menülerde göster: envanter, konteyner, takas ve/veya sihir
  • CommonLibSSE-NG nedeniyle bir .dll eklentisinde SE/AE desteği
  • Bir MCM kullanarak oyun içinde oyuncu konumunu ve dönüşünü ve kamera konumunu değiştirin
    Otomatik kaydetme ve otomatik yükleme ayarları için MCM Yardımcısı desteği
  • Çeşitli form türleri için 3B .nif modellerinin oynatıcıyı kapatmasını önlemek amacıyla her menüde gizlenip gizlenmeyeceğini seçin
  • SmoothCam/True Directional Movement/Skyrim Souls RE desteği
  • Birinci* (Uyumluluk ve Bilinen Sorunlar bölümlerine bakın) ve üçüncü kişide çalışır
    Sağ fare düğmesini kullanarak etkinleştirilmiş menülerde karakter modelini döndürün

Yukarıda bahsedildiği gibi, The Elder Scrolls V: Skyrim, ilk çıkışından bu yana on yılı aşkın bir süredir modlar almaya devam ediyor. Geçen ay, Bethesda’nın rol yapma oyunu, Ubisoft’un For Honor damarında yönlü dövüşü tanıtan bir modun yanı sıra resmi olmayan DLSS ve FSR 2 desteği de aldı.

The Elder Scrolls V: Skyrim artık dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch’in yanı sıra PlayStation 3 ve Xbox 360’ta mevcut.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17