Satürn’de bugünün günlük fırsatında çok özel bir teklif elde edebilirsiniz. Philips Hue White Ambiance LED lambalar, dörtlü paket halinde sadece 49,99 Euro’ya satılıyor. Bunlar, genellikle çok daha fazla ödemeniz gereken E27 soketli ampullerdir. Teklifin neden buna değer olduğunu anlaşma kontrolümüzde size anlatacağız.

Benim gibiyseniz, bir sonraki elektrik faturasını düşündüğümde hissettiğim duyguyu bilmelisiniz. Bunun olmasını önlemenin birkaç yolu vardır. Bunlardan biri, yalnızca ışığı kısmakla kalmayıp aynı zamanda rutinler belirlediğiniz veya sadece istediğiniz atmosferi yarattığınız akıllı aydınlatmadır. Şu anda Philips Hue’dan bu tür dört lambadan oluşan bir seti sadece 49,99 Euro’ya satın alabilirsiniz.

Bu teklif, E27 soketli lambalar içindir, bu da çoğu standart lamba ve ışığa uydukları anlamına gelir. Yalnızca IFTTT protokollerini değil, aynı zamanda yeni akıllı ev standardı Matter’ı da desteklerler. Bununla, akıllı evinizin tamamını merkezi olarak kontrol edebilir ve artık farklı merkezlere ihtiyaç duymazsınız. Bu nedenle, farklı akıllı ev cihazları kullanıyorsanız veya evinizi yeniden düzenlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken ürünlerin Matter sertifikasına sahip olduğundan emin olmak ve her türlü işlev için şemsiye standart olarak Matter’i ve standart protokol olarak Thread’i kullanabilmenizdir. .

Satürn’ün günlük teklifi gerçekten buna değer mi?

İnternette bir kontrolden sonra, dörtlü paketi hiçbir yerde daha ucuza bulamayacağınız ortaya çıktı. Buradaki bir sonraki en iyi teklif şimdiden 68,89 Euro. Ancak teklif, yalnızca tek tek lambaların fiyatlarına baktığımızda özellikle heyecan verici hale geliyor. Media Markt’ta tek bir “Philips Hue White Ambiance” lamba için şimdiden 29,99 Euro ödersiniz ve bireysel fiyata kıyasla 69,97 Euro tasarruf edersiniz. Aynı zamanda, genellikle yalnızca belirli anlaşma günlerinde erişebileceğiniz önceki düşük fiyattır.

Sıcak beyaz Philips Hue odası

“Philips Hue White Ambiance” ışıkları ile farklı senaryolar arasından seçim yapabilirsiniz. / © Satürn

Bu nedenle, evinizi akıllı aydınlatma ile donatmak ve böylece akıllı ev dünyasında ilk adımları atmak istiyorsanız veya yalnızca Philips’in yeni LED lambalarına ihtiyacınız varsa, o zaman bu teklif kesinlikle tavsiye edilmeye değer. Ayrıca, lambalara standart ampullere göre biraz daha fazla para ödersiniz, ancak elektrik tasarrufu yapmakla kalmaz, aynı zamanda beyazın farklı tonlarında evinizi aydınlatarak doğru ambiyansı oluşturabileceğiniz lambalara da sahip olursunuz.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Halihazırda Matter uyumlu akıllı ev ürünleriniz var mı veya klasik ışık kaynaklarını kullanmaya devam ediyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27