Arthur Morgan, John Marston ve Red Dead Online hayranları batılı sanal alan oyununa sürüler halinde akın ederken, Red Dead Redemption 2’de her zamankinden daha fazla Steam oyuncusu var. Ancak GTA 6’nın çıkış tarihi ufukta belirirken, Rockstar’dan gelen önemli RDR2 içerik güncellemeleri geçmişte kaldı, sadece kozmetik ürünler, sezonluk etkinlikler, birkaç ek telgraf görevi ve devam etmemizi sağlayacak Red Dead Redemption 2 modları kaldı.

8 Ocak Pazar günü, Red Dead Redemption 2 Steam’de tüm zamanların en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına ulaştı ve 69.134 gelişmekte olan silahşör aynı anda western oyununa giriş yaptı. gelen verilere göre Steam TablolarıSon 30 gün, Red Dead Redemption 2’nin, toplamda 42.111 kişinin geçen ay New Hannover çevresinde dörtnala koşturmasıyla 2019’dan bu yana en yüksek ortalama oyuncu sayısını kazandığını da gördü.

Rockstar, son zamanlarda Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online için birkaç yinelemeli güncelleme başlattı. 3 Ocak’ta, bir dizi XP bonusu ve oyun içi indirimin yanı sıra karakter teşvikleri için bir yol haritası ve yeni bir topluluk kıyafeti yayınladı. Bundan önce, Aralık ayında, Red Dead Online haritası kar yağışı ve Noel ışıkları şeklinde birkaç şenlikli güncelleme aldı ve yine bazı XP bonusları ve yeni topluluk kıyafetleri vardı. Eylül ayında yeni telgraf görevleri eklendi.

Red Dead Redemption 2 için son büyük içerik güncellemesi, Temmuz 2021’den itibaren Blood Money olmaya devam ediyor ve Rockstar artık görünüşe göre GTA 6’ya ve GTA 5’in sürekli gelişimine odaklanıyor. Bununla birlikte, kararlı bir oyuncu tabanının yanı sıra, RDR2 hala batı sanal alanına yeni, Hitman temalı görevler ekleyen sadık modlama topluluğu. Red Dead Redemption 2 RP sunucuları da yeni oyun içi işler ve görevler sunarak genişlemeye devam ediyor.

Yeni Red Dead Redemption 2 güncellemelerinin bıraktığı boşluğu doldurmak istiyorsanız, diğer en iyi açık dünya oyunlarından bazılarına göz atın. Ayrıca, harika bir anlatıma sahipseniz, en iyi çevrimdışı oyunlara veya belki de 2023’te çıkacak en iyi oyunlara göz atmak isteyebilirsiniz.oyun-2