O zamanlar türünün tek örneği ‘Sneaker Modu’ olarak bilinen Cooler Master Sneaker X sahneye ilk çıktığında, ticari bir sürüm göreceğini kimsenin tahmin ettiğinden şüpheliyim. Bununla birlikte, şaşırtıcı bir şekilde, yüksek özellikleri sayesinde hemen hemen her oyunda geri tepmenize izin vermesi gereken kendi parlak ayakkabınızı yakında alabileceksiniz.

Sneaker X önceden oluşturulmuş bir bilgisayar olarak satılacak olsa da, içinde ayakkabı çekeceği doğru donanıma sahip olmanız koşuluyla tamamen yükseltilebilir. Bu, gelecek yıllarda en iyi oyun CPU’sunu ve daha fazlasını takabileceğiniz anlamına gelir ve böylece bugünün ve geleceğin en sevdiğiniz oyunlarını arkanıza yaslanıp çalıştırmanıza olanak tanır.

Cooler Master, Sneaker X’in hangi donanım yapılandırmalarıyla birlikte sunulacağını henüz doğrulamadı, ancak RTX 4090 grafik kartlarının uygun olacağını umanlar hayal kırıklığına uğrayacak. Kompakt form faktörü, önyükleme için ITX anakartlar ve SFX PSU’lar gibi diğer kısıtlamalarla birlikte en fazla yalnızca 2,5 yuvalı piksel iticileri işleyebileceği anlamına gelir.

Sneaker X şu adresten satışa sunulacak: CMODX web sitesi, 2022’deki ilk duyurusundan bir gecikmenin ardından Mart 2023’ten itibaren.oyun-2