Samsung orta seviye Geniş ekran, ücretsiz ekran kalemi ve uzun pil ömrü sunan Galaxy Tab S7 FE şu anda indirimde.
Birinci sınıf bir yapıya sahiptir ve ince ve hafiftir. Tablet, onu içerik tüketimi için harika kılan keskin bir 12,4 inç ekrana sahiptir ve mükemmel ses sağlayan iki güçlü hoparlöre sahiptir.

Amazon’un satışa sunduğu Galaxy Tab S7 FE varyantı, Qualcomm Snapdragon 750G yongası tarafından desteklenmektedir. Günlük görevler ve hafif oyunlar için yeterli performansı sağlar ve aynı zamanda çoklu görevler için de yeterlidir.

Basit bir ifadeyle, bu tablet çoğunlukla gündelik kullanım içindir ve dizüstü bilgisayarın yerini alması amaçlanmamıştır, ancak bazı üretkenlik yetenekleri vardır. Arayüze bir masaüstü hissi veren Samsung Dex’i de destekler.
Diğerlerinin aksine En iyi tablet üreticilerinden Samsung, not almak, çizim yapmak ve belgeleri imzalamak için inanılmaz derecede kullanışlı olan S Pen kalemi için sizden ekstra ücret talep etmez. Kaputun altında size tüm gün rahatça yetecek 10.090mAh’lik bir pil var. Depolama genişletme için bir microSD yuvası da vardır.

Cihaz, kısa bir süre önce çoklu görev özellikleri getiren tablet odaklı Android 12L işletim sistemine sahip oldu ve en az 2026 yılına kadar desteklenecek.

Mükemmel pil ömrüne, sorunsuz işletim sistemine ve ücretsiz kaleme sahip uygun fiyatlı geniş ekranlı bir tablet istiyorsanız Tab S7 FE’yi bugün edinin

Arada bir üretkenlik çalışmalarından çekinmeyen genel günlük işler için bir tablet istiyorsanız, Tab S7 FE’yi kesinlikle düşünmelisiniz. Sokak fiyatı 529,99 ABD doları olan 64 GB modeli, 96 ABD doları indirimden sonra şu anda 434 ABD dolarına düştü, bu nedenle yaklaşık 100 dolar tasarruf edeceksiniz.telefon-1