Bir arabanın farları altında yıkanan bir katil, genç bir kadının peşine düşer.

Ekran görüntüsü: tavuskuşu

O çok unutulmazları yeniden yaşamak gibi hissediyorum 2020 baharının günleri, hepimizin dünyanın potansiyel olarak sona ermek üzere olduğunu düşündüğümüzde, Stand-stil? Hayır? O zaman belki de vermelisin Hasta bir bayan, korku fabrikasından yeni bir film Blumhouseutanç verici olsa da – bu ilk fragman onu müthiş bir korku filmi gibi gösteriyor.

Tabii ki böyle bir filme hazır değilseniz, sizi kıskanmıyorum. en küçük derece. insanları izlemekle ilgili akıldan çıkmayan bir şey var dezenfekte etmek Gıda. Ancak, o zamandan beri yiyecekleri dezenfekte etme konusunda artık endişelenmenize gerek kalmaması konusunda biraz özgürleştirici bir şey var. Bir seri katil tarafından takip ediliyorsunuz. Cehennem, sadece izlemek:

hasta | Resmi Fragman | tavus kuşu orijinal

Bizim Germain Lussier filmi geçen Eylül ayında Fantastic Fest’te izledi. söyleyerek,90 dakikanın altında, Hasta Parker ve Miri’yi çılgınca gergin durumlara sokarak zaman kaybetmez. Hyams, kötü adamları kadrajda, kızların göremeyeceği bir yerde göstermekten çekinmiyor ve her karede beklenti oluşturuyor. Ve işler kaynama noktasına ulaştığında, çoğunlukla bir slasher gerilim filmi olan şey, yenilikçi korkular için daha fazla olasılık ekleyen bir kovalamaca filmine dönüşür.

Hasta gibi korku türünü yeniden icat etmez [writer Kevin] Williamson bir kez yaptı Çığlık, ancak o filmin en iyi kısımlarından bazılarını kullanıyor – katilin kurbanlar ve izleyicilerle oynama şekli gibi – ve onları hepimizin bağ kurabileceği bir yer ve zamana yerleştiriyor. Artı, filme korku ve gerilimin yanı sıra gerçek bir yankı uyandıran birkaç ifşa var. Eğlenceli ve çok iyi yapılmış… eğer covid-19’u biraz mizahla tedavi etmeye hazırsanız, ki belki herkes böyle değildir.”

Hasta Cuma günü Peacock’da prömiyer, 13 Ocak


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.wgenel-7