2022 yılının Temmuz ayında, WhatsApp, Android ve iOS arasında kolay aktarımı destekleyecek şekilde güncellendi – ki bu daha önce tamamen imkansızdı. Bununla birlikte, daha fazla seçenek her zaman memnuniyetle karşılanır ve yakın tarihli bir rapora bakılırsa WABetaBilgisizaten fırındalar.

WhatsApp’ın son beta sürümüyle birlikte sohbet ayarlarında yeni bir seçenek dikkat çekti. Kullanıcıların, Google Drive’ın dahil olmasına gerek kalmadan sohbet geçmişini bir Android telefondan diğerine taşımasına olanak tanır. Bulut yedeğinin güncel olup olmadığını merak etme stresi yaşamadan etkin sohbetlerinizi yepyeni bir akıllı telefona hızlı bir şekilde aktarmak istiyorsanız, bu kesinlikle kullanışlı olacaktır.

Doğal olarak, sohbetlerinizi Google Drive’a yedekleme seçeneği hala var ve en azından şimdilik bu yeni işlevle değiştirilmeyecek. Sohbet geçmişinizi güvende tutmayı gerçekten umursuyorsanız, birbirini dışlamadıkları için her iki seçeneği de kullanmak muhtemelen en iyi seçeneğiniz olacaktır. Şu an itibariyle, bu özelliğin WhatsApp’ın canlı sürümlerinde ne zaman kullanıma sunulacağına dair hiçbir fikrimiz yok, ancak yeni yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yolda olduğunu görmek her zaman güzel. WhatsApp, son zamanlarda sağlıklı güncellemelerle bir rulo haline geldi, en son canlı olanı dünya çapındaki kullanıcılar için proxy desteğinin tanıtımı.

Ve bu, şirketin hayranları için hazırladığı her şey değil. Sahip olmak için en çok talep edilen seçenek tek bir cihazda birden çok WhatsApp hesabı da Beta sürümündedir. resim içinde resim modu da iOS kullanıcıları için test ediliyor.

Sayısız planının yavaş yavaş hayata geçmesiyle Meta’nın sahibi olduğu şirket, 2023’ten en iyi şekilde yararlanmayı hedefliyor gibi görünüyor. Bu kadar çok planın gerçekten de kendi çekirdek kitlesine ve kullanıcı geri bildirimlerine dayalı olarak sunulduğunu görmek harika.telefon-1