Valorant’ta bir cilt satın aldığınız için pişman mısınız? Merak etme. Seni koruduk. Valorant görünümlerinde nasıl geri ödeme alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Valorant’ta dış görünüm satın almak kesinlikle oyundan daha fazla zevk almanıza yardımcı olabilir. Bu görünümler, daha benzersiz bir tarz yaratmanıza yardımcı olabilir ve oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımanıza izin verebilir. Çeşitli dış görünümler, oyuncuların oyunu yeni şekillerde deneyimlemelerini sağlayan farklı animasyonlara sahiptir.

Ancak, deriler çok pahalı olabilir. En iyi Valorant bıçak görünümlerinden bazıları yaklaşık 50$’a mal olabilir ve bu da çoğu oyuncunun ödemeye razı olduğundan daha fazla olabilir. Her yeni sürümü çevreleyen heyecan gerçek dışıdır ve bazen bazı kötü kararlar almanıza neden olabilir.

Ne yazık ki, CS:GO görünümlerinden farklı olarak, envanterinizdeki öğeleri Valorant’ta tekrar satamazsınız. Neyse ki, geri ödeme isteyebilirsiniz. Dış görünümü beğenmemeniz veya ani bir satın alma işlemi yaptığınız için pişmanlık duymanız fark etmez. Valorant görünümlerinde nasıl geri ödeme alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Valorant Görünümlerinizi İade Edin

Valorant görünümlerinde para iadesi almak utanılacak bir şey değil. Hepimiz geçmişte beğenmediğimiz bir şey satın aldık. Valorant dış görünümü, farklı bir oyun içi öğe veya mağazadan satın alınmış bir öğe olsun. Geri ödeme sisteminin bir nedeni vardır ve kullanılmak üzere yapılmıştır.

İşlem çok basit olduğu için Valorant görünümleriniz için geri ödeme almaktan da korkmamalısınız. Ayrıca satın aldığınız her dış görünümü iade etmediğiniz sürece hesabınızı cezalandırmaz. Öyleyse başlayalım.

Para İadesi Alma Adımları

Valorant iade sayfasını kullanarak Valorant görünümlerini iade etme

Yakın zamanda satın aldığınız Valorant görünümünün iadesini istediğinizden gerçekten eminseniz şu adımları uygulamanız gerekir:

 • Gitmek Valorant Oyuncu Desteği İadesi sayfa.
 • Kırmızı “Giriş yap” düğmesine tıklayın ve Valorant hesabı kimlik bilgilerinizi girin.
 • Geri ödeme için uygun olan geçmiş satın alımlarınızı görüntülemek için “Sipariş Geçmişimi Al” düğmesini tıklayın.
 • Her satırda cilt adı, satın alma tarihi, VP miktarı ve geri ödeme düğmesi gösterilir. İade etmek istediğiniz dış görünümü bulun ve yanındaki “Geri Ödeme” düğmesine tıklayın.

Bu kadar. Cildinizi başarıyla geri ödediğinizi söyleyen bir istem görünmelidir. VP şimdi hesabınıza geri dönmelidir ve onu diğer oyun içi öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz.

Ne yazık ki, bu yöntem yalnızca cildinizin nakit olarak değil, VP olarak iade edilmesini istiyorsanız işe yarar. Bu nedenle, başka bir görünüm veya oyun içi öğe satın almaya karar verene kadar VP’ye takılıp kalacaksınız. Bir bilet göndermeyi ve davanızı savunmayı deneyebilirsiniz.

Ancak, Valorant geri ödeme politikasında kullanılan Valorant Puanları için nakit para alamayacağınız açıkça belirtildiği için işe yarayacağına dair bir garanti yoktur. Ancak, özellikle paranızı gerçekten geri almanız gerekiyorsa, denemeye değer.

Riot Ekibi genellikle gerçekten uzlaşmacıdır, bu yüzden durumu ve neden paranızı geri almanız gerektiğini açıklamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu bir dolandırıcılıksa veya hesabınız ele geçirildiyse endişelerinizi kesinlikle gidereceklerdir.

Kullanılmayan VP için Paranızı Geri Alın

Kullanılmayan VP'yi geri almak için bir bilet gönderme.

Kullanılmayan Valorant Puanları için nakit para iadesi alabilirsiniz. Dolayısıyla, kendinizi yanlış miktarda ZP’yi doldururken veya yanlışlıkla eklerken bulursanız, yine de paranızı geri alabilirsiniz. Süreç biraz daha sıkıcı ve VP’nin geri ödenmesi kadar hızlı değil. Ama en azından yine de paranı geri alacaksın.

 • Valorant hesabınıza giriş yapın ve Riot’a gidin bilet gönderme sayfası.
 • Talep türü olarak “Faturalandırma, Ödeme ve Premium Para Birimi İadeleri”ni seçin.
 • Konuyu “Kullanılmayan VP için nakit para iadesi talebi” olarak doldurun.
 • “Açıklama” kutusunun altında ne olduğunu açıklayın. Neden nakit para iadesi istediğinizi veya buna ihtiyacınız olduğunu belirtin.
 • “Riot Premium Para Birimi (RP, VP, Coins, Wild Cores) ile ilgili bir sorun yaşıyorum” seçeneğini seçin.
 • “Geri Ödeme Talep Etme” seçeneğini seçin.
 • Ekran görüntülerini ve diğer destekleyici medyayı ekleyin, ardından gönder düğmesine tıklayın ve yanıt bekleyin.

Dediğim gibi, bu süreç bir kostümü iade etmekten biraz daha uzun. Ancak Riot, endişeleri oldukça hızlı bir şekilde ele alıyor ve iletişimi sürdürmeyi seviyor. Unutmayın, yalnızca kullanılmayan VP nakit olarak iade edilebilir. Nakit geri ödemeler, VP’nin herhangi bir şekilde, şekilde veya biçimde harcanmaması koşuluyla yalnızca 14 gün için geçerlidir.

Hangi Valorant Görünümleri Geri Ödemeye Uygundur?

Hangi dış görünümlerin geri ödeme için uygun olduğu kontrol ediliyor.

Valorant mağazanızda bulunan silah görünümlerinin çoğu iade edilebilir. Ancak kullanılmamış, hala temel seviyede ve son 14 gün içinde satın alınmış olmaları gerekir. Bu kriterlerden en az birini karşılayamazlarsa, sipariş geçmişi sayfasında görünmezler ve iade edilemezler.

Bu temel gereksinimler, uygulama alanı, derecelendirilmemiş bir oyun veya rekabetçi bir oyun olsun, oyun içinde bir görünüm alamayacağınız anlamına gelir. Bu aynı zamanda Radianite kullanarak yükseltemeyeceğiniz veya ekstra efektlerin kilidini açamayacağınız anlamına gelir.

Kullanılmaması, temel seviyede olması ve son 14 gün içinde satın alınmış olması dışında birkaç sınırlama daha vardır. Geri ödeme alamayacağınız dış görünümlerin ve satın almaların tam listesi:

 • Silah arkadaşları, kartlar, unvanlar vb. kullanılmış oyun içi içerikler
 • Premium Battle Pass görünümleri ve öğeleri
 • Satın alınan Premium Battle Pass seviyeleri
 • Radyanit Noktası alımları
 • Silah görünümü paketleri
 • Silah görünümü yükseltmeleri/animasyon seviyeleri
 • Temsilci sözleşmesi düzeyinde satın almalar

Valorant mağazasında öne çıkan paketten ayrı bir görünüm satın aldıysanız, bu durumda bu görünüm yine de geri ödeme için uygundur. Hala diğer gereksinimlere uyduğu sürece. Ancak, paketin tamamını satın aldığınızda, koleksiyonun tamamı artık geri ödeme için uygun değildir.

Dürüst olmak gerekirse, Riot’un kostüm iadesi politikalarının çoğunun adil olduğunu düşünüyorum. Yine de, çoğunlukla yanlışlıkla yapılan satın alımları hedefliyor. Umarım gelecekte politikalarını değiştirirler ve insanların en azından bir veya iki oyun için cildi denemelerine izin verirler. Bu, insanların hangi dış görünümü satın almayı tercih edeceklerine karar vermelerine yardımcı olabilir ve dış görünümün oyun içindeki görünümünü gerçekten sevmelerini sağlar.

Çözüm

Valorant görünümleriniz için geri ödeme almak bu kadar basit. Dış görünüm Riot’un geri ödeme gereksinimlerini karşıladığı sürece değerli Valorant Puanlarınızı geri almakta sorun yaşamazsınız. Her şey başarısız olursa, Riot Destek ile iletişime geçtiğinizden ve bir bilet gönderdiğinizden emin olun.

Valorant’ta hangi kostümü satın aldığınıza pişman oldunuz? Aşağıda yorumlayın.oyun-5