TikTok artık kullanıcıların videoların belirli bölümlerini bulmasına izin veriyor

Çince kısa biçimli video yapımı uygulama TikTok sessizce bir “video temizleme” ekledi küçük resimözellik onun için platform bu, kullanıcıların daha uzun bir videonun belirli bir bölümünü kolayca bulmasını sağlar.

TechCrunch’a göre, bu özellik ilk olarak sosyal medya danışmanı Matt Navarra tarafından tespit edildi.

Özellik bu hafta kullanıma sunulmaya başladığından, her kullanıcı tarafından kullanılamayabilir.

Görünüşe göre video inceleme küçük resimleri, eski videolarda görünmediğinden şu anda yalnızca daha yeni yüklemeler için kullanılabilir.

Ayrıca Oku

TikTokamp39'un ana şirketi ByteDance, ABD'li gazetecilerin verilerine eriştiğini söylüyor
ABD Meclisi, ulusal güvenlik endişeleri nedeniyle TikTok'u cep telefonlarında yasakladı

Rapora göre platform, kullanıcılara 10 dakikalık videolar yükleme özelliğini geçen yıl sunduğundan beri, kullanıcıların izleme deneyimini iyileştirmek için çalışıyor.

Bu arada, geçen ay platform, “kitle kontrolleri” özelliğini içerik oluşturucuların kısıtlamalarına izin verecek şekilde genişlettiğini duyurdu. kısa biçimli videolar yetişkin izleyicilere.

Şirkete göre, platform her zaman çıplaklığı, cinsel aktiviteyi ve müstehcen içeriği yasaklayan katı politikalara sahip olmuştur ve “40.000’den fazla özel güven ve güvenlik uzmanı, bu politikaları geliştirmek ve uygulamak ve tespit etmek, kaldırmak için süreçler ve teknolojiler oluşturmak için çalışmaktadır. İhlal eden içeriği geniş ölçekte kısıtlayın.”

FacebooktwitterLinkedin
genel-9