Statiq, Rajasthan Electronics and Instruments'a 253 adet hızlı şarj cihazı tedarik edecek

Elektrikli araç şarj ağı geliştirici Statik Rajasthan Electronics & Instruments Ltd’den (REIL) 253 tedarik etmek için bir sözleşme imzaladığını söyledi. hızlı şarj cihazları. Şirketten yapılan açıklamada, bu hızlı şarj cihazlarının Agra-Lucknow, Meerut-Gangotri, Chennai-Bellary ve Mangaldai-Wakro’yu birbirine bağlayan dört anahtarlı otoyol projeleri için olduğu belirtildi.

“Bu kesin bir satış olmakla birlikte, Statiq önümüzdeki üç yıl boyunca ekipmanın genel kalitesini ve bakımını koruyacaktır.”

Şirket, ihale için 50kW’ın üzerinde şarj kapasitesine sahip 210 hızlı şarj cihazı ve 4 tekerlekli araçları hızlı bir şekilde şarj edecek 100kW’ın üzerinde şarj kapasitesine sahip 43 hızlı şarj cihazının bir ürün yelpazesine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

bu Elektrikli Araç İkmal Ekipmanları Statiq Başkanı – Devlet İlişkileri ve Kurumsal İşler, (EVSE) alanı, ulusun geleneksel motorlu araçlardan çevre dostu EV’lere sorunsuz bir geçiş yapmasına yardımcı olmada kritik bir rol oynayacak. Aman Rahman dedim.

“Geçiş, yalnızca güçlü bir şarj noktaları ağı olduğunda uygulanabilir bir gerçeklik haline gelecektir. Ve Statiq olarak, REIL’deki bu hayati ihaleyi kazanmak gibi parçası olabileceğimiz herhangi bir projeye göz kulak oluyoruz. bu sebebi daha da ileriye taşıyor” diye ekledi.

Şirket halihazırda Jaipur, Beawar, Jaisalmer’de faaliyet gösteren birkaç şarj cihazına sahip olduğunu söyledi. Udaypur ve Jodhpur.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9