2021 Apple TV 4K, artık Apple’ın ürün yelpazesindeki en yeni ve en büyük alıcı kutusu olmayabilir, ancak bu, teknik özellikler söz konusu olduğunda onun beceriksiz olduğu anlamına gelmez. Üçüncü nesil modelin iki özelliği olan HDR10 Plus ve USB-C’yi destekleyen bir Siri Remote’a sahip olmamasına rağmen, yine de oldukça hızlıdır ve daha hızlı yenilemeyi destekleyen TV’ler için Dolby Vision, Dolby Atmos, Wi-Fi 6 ve HDMI 2.1’i destekler. 4K’nın üzerinde oranlar. Ayrıca, hangi modeli satın alırsanız alın, Apple ekosistemine dahilseniz, Apple Arcade ve Apple Fitness Plus gibi ek aboneliklerin yanı sıra bir dizi başka kullanışlı özelliğin keyfini çıkarabileceksiniz. İncelememizi okuyun.

Hâlâ yeni bir yılın getirebileceği taze motivasyon patlamasının tadını çıkarıyorsanız, Ocak ayı evinizi biraz tazelemek için mükemmel bir zaman. Bugünkü anlaşma Roborock’ın S7 Plus’ı 320 $ tasarruf ederken bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Şu anda, en iyi robot vakum / paspas hibriti için en iyi seçimimiz olan mükemmel robovac’ı satın alabilirsiniz. Amazon ve Roborock 679,98 $, neredeyse tüm zamanların en düşük seviyesiyle eşleşen bir fiyat.

S7 Plus’ın pek çok özelliğini, özellikle parke zeminlerdeki temizleme verimliliğini ve paspasın kaldırma mekanizması sayesinde süpürme sırasında halıların ıslanmamasını seviyoruz. Ayrıca uzak tutma bölgeleri ayarlayabilir, robovac’a yalnızca belirli odaları temizlemesini söyleyebilir ve çeşitli sesli asistanlarla (Alexa, Google Asistan ve Siri dahil) kontrol edebilirsiniz. Plus modeli, otomatik olarak boşalan bir hazne ile birlikte gelir ve bu da sizin üzerinize daha az iş yapılmasını sağlamaya yardımcı olur.

İster yürüyüş yapmayı, ister bisiklete binmeyi, Tribit’in StormBox Micro’su size ağırlık vermeden devam etmenize yardımcı olacak taşınabilir bir Bluetooth hoparlördür. Küçük ama boyutuna göre iyi bir sese ve IP67 su geçirmezliğe ve yerleşik bir kayışa sahiptir, böylece onu sırt çantanıza, gidonunuza veya içine sığabilecek diğer herhangi bir nesneye güvenli bir şekilde takabilirsiniz. Normalde 59,99 ABD doları, şu adresten satın alabilirsiniz: Amazon Şu anda, son aylarda mini hoparlörde gördüğümüz en iyi fırsatlardan biri olan 39,99 dolarlık sayfa kuponunu kullanıyoruz.

Gerçekten göze çarpacak bir Android telefon arıyorsanız, Samsung’un kilidi açılmış Galaxy Z Fold 4 256 GB depolama alanı ile Amazon’da 1.399,99 $ (400 $ indirim), bugüne kadarki en iyi ikinci fiyatı. Diğer birçok amiral gemisinden farklı olarak, katlanabilir telefonu tablet olarak kullanabilmeniz, onu mükemmel bir çoklu görev cihazı haline getiriyor. Aynı zamanda, iyi bir telefoto lens ve hızlı Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci dahil olmak üzere birinci sınıf bir telefondan bekleyeceğiniz özellikleri sunar. Ayrıca, sorunsuz kaydırma için maksimum 120 Hz yenileme hızına sahip 7,6 inçlik büyük bir ekrana sahiptir ve bu, diğer birçok cihaza kıyasla ağırlık ve kırılganlığın üstesinden gelebilirseniz onu harika bir cihaz haline getirir. İncelememizi okuyun.

Anlaşmalar henüz bitmedi…genel-2