Samsung Galaxy S23’ün 1 Şubat’ta piyasaya çıkması bekleniyor ancak bu, en iyi Android telefonlardan birini almak için beklemeniz gerektiği anlamına gelmiyor.

Şu anda, alabilirsiniz Amazon’da 649 $ karşılığında Samsung Galaxy S22’nin kilidi açıldı (yeni sekmede açılır). Bu, test ettiğimiz en iyi telefonlardan birinden 150 $ indirim – şimdiye kadarki neredeyse en düşük fiyata. Ve onu esasen herhangi bir ağa götürebilirsiniz. Görünüşe göre perakendeciler, bir sonraki amiral gemisi telefonlarının lansmanından önce Samsung’un mevcut amiral gemisi telefonlarından birinin fiyatını düşürüyor, bu nedenle harika bir fiyata harika bir telefon almak için şimdi avantajdan yararlanın.

Samsung’un mevcut temel amiral gemisi telefonu, en büyük ekrana veya en büyük kameraya sahip olmasa bile hala harika bir telefon. Samsung Galaxy S22, tümü uygun fiyatlı bir pakette parlak, renkli bir ekrana ve sağlam bir performansa sahiptir. Şimdi Samsung Galaxy S23 lansmanından önce 150 $ indirimle, daha da uygun fiyatlı.

Artı, çan ve ıslık olmadan gelmiyor. Ekran, 48-120 Hz’lik uyarlanabilir yenileme hızına sahiptir ve üç kameralı kurulum size 50 MP (f/1.8) ana, 12 MP (f/2.2) ultra geniş ve 10 MP (f/2.4) 3x telefoto lens sunar. Özellikle telefoto lens, mükemmel yakınlaştırma özelliğiyle gerçekten parlıyor. Artı, fiyatı için, Galaxy S22’den aldığınız düşük ışıklı fotoğrafçılık performansını geçmek zor.

S22 mükemmel bir telefon mu? Hayır. Ama 649 dolardan olması gerekmiyor. Sadece oldukça iyi ve çok değerli olmasına ihtiyacınız var – S22’nin çok başarılı geçtiği bir test. Daha fazla fırsat için en iyi Galaxy S22 fırsatları kılavuzumuzu takip ettiğinizden emin olun.genel-26