Games Done Quick’in yılın ilk hızlı koşu gösterisinin zamanı neredeyse geldi. Müthiş Oyunlar Hızlı Bitti’nin (AGDQ) 2023 baskısı Pazar günü başlıyor ve bu yılki etkinlikte bir kez daha bir haftalık inanılmaz oyun becerileri ziyafeti yer alacak gibi görünüyor.

Dokunulan ilk oyun, herhangi bir yüzde koşusu Takım 3yani koşucu oyunu yenmek için gereken her yolu kullanabilir ve Bir uzmanın bir saatten biraz fazla bir sürede sona nasıl ulaştığını görmek için sabırsızlanıyorum. Bunu 29 dakikalık bir koşu takip ediyor. Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes, neredeyse kesinlikle pek çok saçma fizik gösterisine sahip olacak; izleyerek mağazada neler olduğuna dair bir önizleme alabilirsiniz. AGDQ koşucusundan bu son video.

Oradan, zamanlama tıka basa dolu kışkırtıcı derecede iyi koşular Süper Mario All-Stars… karıştırıcı? (Evet.) Tüm listeyi taramanızı ve izlemek istediğiniz bazılarını işaretlemenizi gerçekten tavsiye ederim.

AGDQ 2023, 8 Ocak 12:00 ET’de başlıyor ve 15 Ocak sabahı çok erken saatlerde sona ermesi planlanıyor. Bu yılki etkinlik tamamen sanal olacak; Florida’da yüz yüze oynanacak şekilde ayarlanmıştı, ancak Games Done Quick organizasyonu, Florida’nın LGBTQ+ karşıtı yasaları ve “COVID-19’un tehlikelerini sürekli göz ardı etmesi” nedeniyle oyunu çevrimiçi ortama taşıdı. Programı canlı izleyebilirsiniz Games Done Quick’in Twitch kanalı veya bireysel koşuları yakalayın GDQ YouTube kanalı.genel-2