Drax'in son yolculuğu Galaksinin Koruyucuları Vol.  3.

Drax’in son yolculuğu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3.
resim: Marvel Stüdyoları

On yıl önce, James Gunn rol aldığında eski profesyonel güreşçi Dave Bautista olarak Yok Edici Draxbazıları şüpheci Emin olmak, Bu herif karizmatik bir güreşçiydi ama rol yapabilir miydi? Oh, bu nasıl değişti, şimdi Bautista’nın çıkış yapan Marvel Studios rolü onu itti çeşitli, etkileyici oyunculuk kariyeri Tkarakter hayranların favorisi olsa da, aktör ortaya koyuyor Drax’in onun imzası olmasını asla istemedim rol ve bu resmen geride bırakacak bu Mayıs ne zaman Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 onun tiyatroları.

“Drax için çok minnettarım. Onu seviyorum, ”dedi Bautista GQ dergisi. “Ama bir rahatlama var [that it’s over]. Her şey hoş değildi. O rolü oynamak zordu. Makyaj süreci beni alt ediyordu. Ve Drax’ın benim mirasım olmasını isteyip istemediğimi bilmiyorum – bu aptalca bir performans ve ben daha dramatik şeyler yapmak istiyorum.”

Yani, burada açıklanacak birkaç şey var ve bildiklerimizle başlayacağız. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 yazar/yönetmen James Gunn, Instagram Hikayelerinde, evet, yakında çıkacak olan filmin Bautista’nın Drax’ı oynadığı son film olacağını doğruladı. Bu, Drax’in yeniden biçimlendirileceği anlamına mı geliyor (Bautista’nın kendisinin havalı olduğunu söylediği)? O ölür mü? Öylece gidip Muhafızları mı terk ediyor? Bu cevaplar birkaç ay içinde gelecek. Ama şimdilik, en azından bu duyguların nereden geldiğini biliyoruz.

Bautista’nın onu geride bırakmanın verdiği rahatlamaya gelince, onu da neredeyse anlıyorsun. Drax, Bautista’nın fiziksel yapısına uyan büyük, gürültülü bir karakter olsa da, bunlar onun oynamakla en çok ilgilendiği karakter türleri değil. Örneğin, GQ profilinde, Bautista’yı her ikisinde de küçük rollerde oynayan yönetmen Denis Villeneuve ile giderek daha fazla çalışmak istediğinden bahsediyor. Bıçak Sırtı 2049 ve Kumdan tepe (gerçi bu yılki rol önemli ölçüde genişletilmiştir. Dune: İkinci Bölüm). “Eğer bir numara olabilseydim [on the callsheet] Denis ile, bunu bedavaya yapardım, ”dedi aktör. “Sanırım ne kadar iyi olabileceğimi bu şekilde anlayabilirdim. İçimdeki en iyiyi ortaya çıkarıyor. Beni farklı bir açıdan görüyor, olmak istediğim oyuncuyu görüyor. Bulmacayı böyle çözmüş olabilirim.”

Ayrıca Sam Mendes, Zack Snyder, Rian Johnson gibi isimlerle çalıştı. ve bu yılın sonlarında M. Night Shyamalan. Harika biriyle çalışmak anlamına geldiği sürece, daha küçük bir rol üstlenmekten korkmuyor. Ve Gunn kesinlikle harika olsa da, üç tam filmden sonra, tatile özelve diğer birkaç Marvel kamera hücresinde, böyle bir oyuncunun onu geride bırakıp yeni bir şey denemeye nasıl hazır olduğunu anlıyorsunuz.

Sizce Drax’a ne olur? Muhafızlar 3? Aşağıda bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7