Ne bilmek istiyorsun

  • Popüler PC üreticisi Lenovo, CES sırasında neredeyse her zaman büyük bir görünüm sergiliyor.
  • CES 2023’te Lenovo, üretkenlik odaklı ThinkBook serisinde bir dizi yeni dizüstü bilgisayarı ve aksesuarı duyurdu.
  • ThinkBook Twist, arkasında 12″ e-mürekkepli ekrana, ekran kalemi desteğine ve döndürülebilir menteşeye sahip benzersiz bir dizüstü bilgisayardır.
  • ThinkBook 16p, Gen 4 ve modüler Magic Bay aksesuarlarıyla yeniden tasarlanmış ve daha güçlü dahili bileşenlere kavuşuyor.

CES 2023, başta kişisel bilgisayar olmak üzere teknoloji endüstrisinin hemen hemen her sektöründeki duyurularla tüm hızıyla devam ediyor. Lenovo, CES’i nadiren kaçırır ve bu yıl da bir istisna değildir. Üretici, teknoloji konferansı sırasında birinci sınıf, üretkenlik odaklı ThinkBook bilgisayar serisi de dahil olmak üzere bir ton yeni dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve aksesuar duyurdu.

CES 2023’te duyurulan en ilgi çekici ürün, Lenovo’nun e-mürekkep ekranlarına olan takıntısını sürdüren benzersiz ve deneysel bir dizüstü bilgisayar olan Lenovo ThinkBook Twist’tir – bu sefer büyüleyici bir bükülebilir menteşe ile rahatlık yerine işlevselliği tercih etmek zorunda değilsiniz. . ThinkBook 16p ayrıca güncellenmiş bir tasarım, daha güçlü dahili bileşenler ve hatta Lenovo’nun “Magic Bay” adını verdiği modüler bir aksesuar sistemi ile yenileniyor.genel-20