Sevgiyi Paylaş. Hayır, bunlar bir şarkının sözleri değil. Bu, İngiliz taşıyıcı Giffgaff tarafından sunulan tavsiye programının adıdır. Cep telefonu operatörünün müşterisiyseniz, bir arkadaşınıza yönlendirebilir ve yayın süresi kredisi olarak 5 £ geri ödeme alabilirsiniz. Ve şimdi bir arkadaşınızı Giffgaff’a yönlendirmek için daha da büyük bir teşvikiniz var. Taşıyıcının açıkladığı gibi İnternet sitesi, bir arkadaşınıza tavsiye ettiğinizde ve arkadaşınız uygun bir SIM kartı etkinleştirdiğinde ek 10 £ bonus kazanabileceğiniz yeni bir promosyon başlattı. Ödül, arkadaşınızın SIM aktivasyonundan sonraki 72 saat içinde size verilecektir.

Ancak promosyonun 31 Ocak 2023 tarihine kadar aktif olacağını ve maksimum 15 yeni kullanıcı için geçerli olduğunu da bilmelisiniz. Bu, bu numarayı geçtikten sonra artık fazladan 10 sterlin almayacağınız anlamına gelir. Ayrıca Super Recruiters bu tekliften yararlanamaz ve telefon satın alındığında gelen SIM’ler uygun değildir.

Pazarda yeni bir telefon arıyorsanız ve bir Giffgaff müşterisi – ve ardından işe alım görevlisi – olmak istiyorsanız, bizi ziyaret etmekten çekinmeyin. Yeni bir ahizeyi harika bir indirimle alabileceğiniz en iyi Giffgaff telefon fırsatları. Yeni telefonunuzu başka bir operatörden satın almak isterseniz, sayfamıza göz atabilirsiniz. en iyi vodafone telefon fiyatları, en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları, en iyi EE telefon fırsatları ve en iyi Virgin Media telefon fırsatları makaleleri.telefon-1