Almak istemek Hogwarts Legacy erken erişim ve piyasaya çıkmadan önce oyunu oynamak? Yeni okul yılına sadece birkaç hafta kaldı ve bu, birçok Harry Potter hayranı için önemli bir yıl. İlk kez bir transfer öğrenci kılığında, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda okuyan cadı ve büyücülerden biri oluyorsunuz.

Ama sen varken abilir her zaman Hogwarts Legacy çıkış tarihine kadar bekleyin ve herkesle aynı saatte oynayın, bunun yerine RPG oyununa birkaç gün önce başlama seçeneğiniz var. Çok geçmeden, elinizde Hogwarts Legacy haritanızla devasa büyüklükteki okul bahçelerinde dolaşacak, Hogwarts Legacy ortak odalarını bulacak, büyü yapacak ve öğrencilerden profesörlere kadar Hogwarts Legacy karakterleriyle tanışacaksınız.

Hogwarts Legacy’ye PC’de erken erişim sağlamak için Hogwarts Legacy: Deluxe Edition için ön sipariş vermeniz gerekir. Bunu yapmak size Onyx Hippogriff Bineği ve oyuna 72 saat erken başlama şansı verir ve 7 Şubat’ta Hogwarts Legacy’ye erişimin kilidini açar. Buhar veya Epic Games Mağazasılüks sürüm her iki mağazada da mevcuttur.

72 saatlik erken erişime ek olarak PC’deki Hogwarts Legacy: Deluxe Edition, Dark Arts Battle Arena, Dark Arts Cosmetic Set, Dark Arts Garrison Hat ve Thestral Mount’ı içerir. Standart oyunun ön siparişini vermek olumsuzluk size erken erişim sağlar, ancak en azından Onyx Hipogrif Dağı’nı ağlar.

Hogwarts Legacy’ye erken erişim bu şekilde sağlanır. İstatistiklerinizi Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri kılavuzumuzla karşılaştırarak önce teçhizatınızın oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını öğrenmenizi öneririz. Seçmen Şapkayı takmaya bir adım önde başlamak ve WB hesabınızı bağlama karşılığında birkaç ödül almak istiyorsanız Hogwarts Legacy’ye evinizi ve asanızı da ithal edebilirsiniz.

Harry Potter serisinin yaratıcısı JK Rowling, son yıllarda sosyal medyada bir takım transfobik açıklamalarda bulundu. WB Games, “JK Rowling’in oyunun yaratılmasına doğrudan dahil olmadığını” söylese de, bu onun çalışmasına dayanıyor ve satışlarından telif ücreti alıp almayacağı hala belirsiz. Transseksüel eşitliği hakkında daha fazla bilgi edinmek veya destek vermek istiyorsanız, göz atmanızı tavsiye ettiğimiz iki önemli hayır kurumu: Ulusal Transseksüel Eşitliği Merkezi ABD’de ve deniz kızları İngiltere’de.oyun-2