Dwayne Johnson Black Adam Rockening ile Yüzleşiyor başlıklı makale için resim

resim: Warner Bros.

Hollywood draması kadar vahşi bir şey yok ve Dwayne Johnson’ın Black Adam’la çarpışması ve yanması o kadar da süper kahraman başarısı değil bir süper kahraman fiyaskosu olarak. İtibaren orta halli gişe numaraları ile savunma iddiaları söz konusu gişe numaraları hakkında, yeni gelen güvencelere DC maestrosu James Gunn o Kara Adam’ın ölü değil, sadece buzun üzerinde… gerçekten bizi şaşırtacak başka bir şey yok.

En azindan-e kadar Çeşitlilik tüm makbuzları çıkarmaya karar verdi ve halletmek burada tam olarak ne ters gitti. siyah adam DCEU zaman çizelgesinde tüm gözleri üzerine çekecek bütçeye, yıldıza ve alana sahipti. Böylece, tüm bunlar 2022’de, Dwayne Johnson CEO David Zaslav’a kulak kabartıp “doğrudan… siyah adam ve bir Cavill liderliğindeki Süpermen iki mülkün iç içe geçerek Süpermen’e karşı Siyah Adam hesaplaşmasını kuracağı yer.

Görünüşe göre bu konuşma, Warner Bros’taki iç görüşün gidişatını değiştirdi, çünkü çoğunlukla “Dwayne herkesi dolaştı, bu da pek oturmadı” diyor. Çeşitlilik’kaynakları. Ek olarak, başka kaynak dedi ki “[Johsonson’s] talepler arttı ve getiriler orada değildi.” Bu tür talepler, üretici kredisi talep etmeyi içeriyordu. DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi ve sonra neredeyse hiç promosyon yapmıyor, sonra NYC galasında tekila markası Teremana’ya hizmet veren bir bar kurulmasında ısrar ediyor. siyah adamona rağmen PG-13 derecesi.

Ve sonra, Cavill kamera hücresine rağmen ve kimse olmadan başlık gişede fiyaskoyla sonuçlanınca yeni birleştirilmiş Warner Bros. Johnson için ayağa kalkmak, sanki bu işin sonuymuş gibi görünüyor. Kara Adam’ın devam eden franchise. Bu raporlar gelmeye devam ettikçe, öyle görünüyor ki şöyle gibi yazı olabilir Dwayne Johnson’ın DC kariyeri için duvarda.
genel-7