Klasik Dwarf Fortress Pokemon modunun oyunu Steam üzerinden takip etmesi şaşırtıcı değil – ve aslında ‘Dwarvemon’, Bay 12 Games’in Erken Erişim’de piyasaya sürülen efsanevi koloni yönetimi oyununun yeni grafik sürümüyle aynı gün Steam Atölyesine geldi. . Mod kısa süre önce güncellendi ve 905 Pokemon, benzersiz yetenekleri ve evrimler için özel mekanikler ve daha fazlasını içeriyor.

Cücemon Dwarf Fortress klasiği için mevcut modun bir versiyonuna sahip olan mod yapımcısı FirePhoenix11’in eseridir. 2017’den beri. Artık proje Steam Atölyesi aracılığıyla da mevcut, böylece Dwarf Fortress’in yeni Steam sürümüne Pokemon ekleyebilirsiniz.

Dwarvemon’u kurmanın birkaç yolu vardır ve tercihinize bağlı olarak birkaç modu etkinleştirmeniz gerekir. Temel mod, eserlerde Scarlet ve Violet’ten Gen 9 Pokemon ile oyuna 905 Pokemon yaratığı ekliyor. Her birinin dikkatlice uyarlanmış bir dizi yeteneği vardır ve mod, yeni efsanevi mega canavarlar, meyveler ve bitkiler, Pokemon ile ilgili öğeler ve “Pokemon ile ilgili her türden EĞLENCE” içerir – tamamı büyük EĞLENCE Cüce Kalesi’dir – “felaketler için konuşuruz” ”

Modu kullanmak için Steam Workshop’ta ona abone olmanız gerekir. Ardından, bazı ayrı varlık modlarından seçim yapabilirsiniz. Yalnızca Pokemon ile dolu bir dünya istiyorsanız, vanilya yaratıklarını ve grafiklerini devre dışı bırakmak ve Yeraltı Varlığını Kaldır (bu, vanilya yaratıklarını devre dışı bıraktığınızda hataların ortaya çıkmasını önler) ve Vanilya varlığı yaratık grafiklerini eklemek isteyeceksiniz. mod.

Ayrıca ana Atölye sayfasından bağlantısını bulabileceğiniz Dwarvemon Entity All ve Dwarvemon Entity Type modlarını da etkinleştirmeniz gerekecek.

Henüz tüm Pokemon türlerinin kendi grafikleri yok, ancak mod yapımcısı AwesomeFish her zaman daha fazlasını ekliyor – bu yüzden favoriniz henüz gelmediyse sabırlı olun. Moda abone olmak sizi en son sürümden haberdar edecektir.

PC’de Pokemon oyunları için can atıyorsanız, tüm canavar toplama ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olduğumuz tam bir listemiz var.oyun-2