Lezzetli tasarımlı elektrikli motosikletlerin İsveçli üreticisi Cake, sonunda mandalları değil gerçek pedalları olan bir e-bisikletine sahip. bu kekik trafiğe çıkması yasal iki çeşidi vardır: ABD’de 20mph (32km/s) azami hıza sahip 500 W orta tahrik motoru (1000 W pik ile) ile birlikte gelirken, Avrupa’da yalnızca pedal desteklidir ve siz Sadece 25km/s maksimum hız yapabilen 250W motora (en yüksek 500W) takılıp kaldınız.

Geçen yaz incelediğim Cake Ösa elektrikli moped gibi, Åik de işe gidip gelenler için daha az, geçim kaynakları veya zorlu açık hava eğlenceleri için iki tekerlekli ulaşıma güvenen insanlar için bir hizmet bisikleti olarak konumlandırıldı.

Arkaya bir buzdolabı monte edin ve üç adet 750kWh pilinizden birini kapatın.
Resim: Kek

“Büyük ve ağır yük” anlamına gelen 66 lb (30 kg) Åik, kargoda yaklaşık 176 lb (80 kg) taşıma kapasitesine sahiptir – arkada 132 lb (60 kg) ve önde 44 lb (20 kg). Modüler alüminyum çerçeveye baş döndürücü çeşitlilikteki raflar, çantalar, römorklar, sepetler ve hatta bir yolcu koltuğu takılabilir. Ayrıca, 2,25kWh toplam kapasiteden 224 mile (360km) kadar olası menzil için üç adede kadar kilitlenebilir 750Wh pil ile yapılandırılabilir. Veya bu ekstra pillerden birini taşınabilir bir dizüstü bilgisayar, drone veya cehennem… hatta tam dolu bir buzdolabı için bir güç bankası olarak kullanmak üzere ayırın.

Bölgeden bağımsız olarak, e-bisiklet, motosikleti ağır yük altında çalıştırmak için 100 Nm tork üretme kapasitesine sahiptir. Durdurulduğunda bile kademesiz otomatik vites değiştirme için ön ve arka tekerleklerde dört pistonlu hidrolik disk frenler gerçekten öyle olmasını sağlayan bir Enviolo Extreme CVP göbek dişli kutusu tarafından desteklenir. Tüm tümsekleri emmek için e-bisikletin 20 x 3 inç lastiklerinden çıkan süspansiyon yok.

Bu e-bisiklet sonsuz şekilde yapılandırılabilir.

Bu e-bisiklet sonsuz şekilde yapılandırılabilir.
Resim: Kek

Cake’in “:work” serisinin bir parçası olarak, Cake Uygulaması ve Cake Filo Yönetimi Uygulaması ile uyumlu GPS, Bluetooth ve GSM’li bir telematik ünitesi ile donatılmıştır.

Åik, 6.470$ / 6.470€’dan ön siparişe açıldı ve Mayıs ayında sevkiyata başlaması bekleniyor.genel-2