kızgın wolverine olarak jackman.

Hugh Jackman’ın Wolverine’i, orijinal X-Men filmlerinin kalıcı miraslarından biridir.
resim: Tilki

mirası orijinal serisi X-Men film çok karmaşık onlar rbile serbest bırakıldı önceki Sam Raimi’nin Örümcek Adam, ve süper kahraman başarısının mevcut patlaması oldukça kolay bir şekilde onlara kadar izlenebilir. Patrick Stewart gibi bazı yıldızlar bile hala rollerini yeniden canlandırıyorlar yeni filmlerde. Ama tüm bunların üzerinde gezinip duran yönetmen Bryan Singer, kim Son yıllarda birden fazla erkek tarafından suçlandı cinsel taciz. Şarkıcı bu iddiaları yalanladı.

Muhtemelen en büyük miras, Hugh Jackman’dır. Singer, o zamanlar bilinmeyen aktörü en önemli ve popüler karakter olan Wolverine olarak seçti ve o sadece anlık bir yıldız olmakla kalmadı, onlarca yıldır role bağlı kaldı. Hatta 2024’lerde yeniden canlandıracak. Deadpool 3. Şimdi olsa da, Jackman konunun bir yönüne değindi. Şarkıcı tartışmasıve ifadeler özellikle olmasa da iyionlara hiç ve böyle bir düşünceyle hitap etmesi övgüye değer.

The Guardian’a konuşan son filmi hakkında, OğulJackman’a bunlardan herhangi birine tanık olup olmadığı soruldu. Şarkıcının zehirli set davranışı. İşte t ile nasıl yanıt verdiğiVelinin teslimat notları:Bu benim Amerika’daki ilk filmimdi, anlamalısın; hepsi benim için çok yeniydi’ aktör iddia etti. ‘Bence bunu söylemek adil…’ Duruyor. ‘Bazı hikayeler var, bilirsiniz… Bence sette olmanın şimdi olmayacak bazı yolları var. Ve bence işler daha iyiye doğru değişti.’” Ardından ekledi “Saygısız, ötekileştirici, zorbalık, baskıcı davranışlara karşı çok daha az tolerans var. Artık buna karşı sıfır tolerans var ve insanlar seslerini yükseltecek ve bence bu harika.”

Jackman burada, “2000 Yılı Hugh Jackman”ın, neredeyse hiçbir şeyin içinde olmayan bir aktörün, bu “hikayeleri” nasıl ele alması gerektiğini veya ele alması gerekip gerekmediğini tam olarak bilmediğini söylüyor gibi görünüyor. Açıkçası bu harika bir mazeret değil ama mantıklı. “Yıl 2023 Hugh Jackman” çok daha fazla çekiş, nüfuz ve deneyime sahip. Aynı zamanda tüm Singer suçlamalarının içinden geçen güç dinamiğine de değiniyor—thetrafındakileri manipüle etmek için nüfuzunu kullanmıştı.

Biraz geri adım atan Jackman, filmler ve yönetmenin ötesindeki deneyim hakkında söyleyecek olumlu şeyler buldu. Singer aleyhindeki iddialardan herhangi birinin mirasına leke sürüp sürmediği sorulduğunda, şöyle yanıt verdi: Jackman, “Biliyor musun, bu gerçekten çok karmaşık bir soru,” dedi. “Orada tehlikede olan pek çok şey var. X Men çizgi roman filmleri açısından dönüm noktası olduğuna inanıyorum ve gurur duyulacak çok şey olduğunu düşünüyorum. Ve kesinlikle sorulması gereken sorular var ve bence sorulması gerekiyor. Ama sanırım buna zarif bir şekilde nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum. Bunun karmaşık olduğunu düşünüyorum ve nihayetinde başardıklarımıza ve bunun hangi ivmeyi başlattığına gururla bakıyorum.”

Jackman olacak Wolverine rolünü yeniden canlandırıyor. Deadpool 38 Kasım 2024’te piyasaya sürülecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7