Takım elbiseli bir kişi, dolmakaleme benzeyen Adonit Star kalemini kullanarak masanın üzerindeki tablet cihazına adını imzalıyor.

resim: Adonit

Süper zenginlerin karikatürleri bize bir şey öğrettiyse, o da yeterince para topladığınızda güvenilir tükenmez kalemi atabileceğinizdir. daha süslü bir dolma kaleme geçin, ve bir blazer ceketi mahvetme konusunda endişelenme kaçınılmaz olarak sızıntılar. Kıskanılacak bir hayat, kesinlikle ve onunla küçük bir tat alabileceğiniz bir hayat. Adonit Yıldızı: havalı bir Montblanc kılığına giren bir kalem.

Stylus rüyasını canlı tutmaya kararlı olanlar için Adonit, bu alandaki en saygın isimlerden biri olmaya devam ediyor. ve 2010’dan beri dokunmatik ekran dostu çubuklar üretmektedir. Bu yılın başlarında, Neo Pro kalemi 2. nesil Apple Pencil’ın en iyi numarasını ödünç aldı: bir iPad’in yanından manyetik olarak şarj oluyor, ancak Apple’ın teklifinden 80 doların üzerinde daha ucuz bir fiyat noktasında.

Adonit Star kaleminin ucunun, ucundaki bir milimetrelik ultra ince ucunu vurgulayan yakından görünümü.

resim: Adonit

Teknik düzeyde, yeni Adonit Star, prob ucu dünyasına kesinlikle yeni hiçbir şey getirmiyor. Parmak ve dokunmatik ekran arasındaki etkileşimleri çoğaltmak için içindeki şarj edilebilir bir pile güvenir, ancak ekran kalemi ile bir cihaz arasında kablosuz bağlantı yoktur ve parmağın aksine, Adonit Star gelişmiş için ultra ince bir milimetrelik bir uç kullanır. doğruluk ve daha hassas ekran yazımı. Ayrıca, kalemin ucundaki bir kapağın arkasına gizlenmiş bir USB-C bağlantı noktasına güvenmek yerine herhangi bir kablosuz şarj sunmuyor. Bir saatlik şarj, Star’ın 11 saatlik sürekli kullanım için çalışmasını sağlar; en azından geçen normal kullanımla birkaç gün.

Bu, inekler, sanatçılar ve hatta teknolojinin kanayan sınırında yaşayanlar için bir kalem değil. Mürekkep dolumu gibi gerçek bir statü sembolünün tüm komplikasyonları olmadan veya bir restoranda çeki imzaladıktan sonra yanlışlıkla 3.000 dolarlık bir kalemi arkasında unutmadan bir statü sembolü isteyenler içindir. Sadece 50 $ karşılığında kendinizi Zengin Amca Pennybags gibi hissettirecek ve SEC olmayacak herhangi birinin üzerinde boynundan aşağı nefes almak şüpheli yatırımlargenel-7