Dürüst ol, LinkBuds S, hangisini düşünürken akla gelen ilk (ya da ikinci ya da… beşinci) isim değil. Minnettarlık, takdir veya bağlılığın bir göstergesi olarak kendiniz veya sevdiğiniz biri için satın alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklar.

Bunun nedeni öncelikle Sony ayrıca inkar edilemez derecede üstün olanı da satıyor Güvertede “endüstri lideri” gürültü engelleme teknolojisine sahip WF-1000XM4. Ve sonra sahipsin Apple’ın son derece popüler AirPods serisinin yanı sıra, kitleler üzerinde şüphesiz LinkBuds S’den daha başarılı olduğu kanıtlanmış birden fazla ürünü de içeren Samsung’un Galaxy Buds listesi.
Ancak, en küçük, en hafif ve tartışmasız en zarif tasarımlardan birinin yanı sıra sağlam pil ömrü, IPX4 su direnci ve kendilerine ait “birinci sınıf” gürültü önleme özelliği ile bu yavru köpekler kesinlikle potansiyel bir yıl başlangıcı olarak düşünülmelidir. satın alma, özellikle güzel bir 70 $ indirimle.

Bunu talep etmek ve 199,99$ yerine 129,99$ ödemek istiyorsanız, hızlı olmanız ve Best Buy’a özel “Çöl Kumu” renk seçeneği için hafta sonuna kadar sipariş vermeniz gerekir. Perakendeci, bu yazının yazıldığı sırada siyah ve beyaz tonlar için fazladan 20 dolar talep ediyor ve aynı şey Amazon’un siyah, beyaz ve “toprak mavisi” birimleri için de geçerli.

Şu anda önde gelen ABD perakendecileri açısından rakipsiz gibi görünse de, Best Buy’ın sıcak yeni anlaşması defalarca (2 $ ile) tarafından gölgede bırakıldı. Tatillerde Amazon. E-ticaret devinin yakın gelecekte en iyi Kara Cuma, Siber Pazartesi ve Noel teklifini geri getirme planları olup olmadığı belirsiz olduğundan (ve iki dolar zaten çok para değil), 129,99 $ ‘ınızı mühürlemek isteyebilirsiniz. Yapabiliyorken Çöl Kumu satın alın.
Bu, çoğu perakendecinin şu anda Apple’ın gürültü önleme özelliği için talep ettiğinden daha az. AirPods 3, diğerlerine kıyasla çok daha düşük bir fiyattan bahsetmiyorum bile. AirPods Pro 2 veya Samsung Şu anda Galaxy Buds 2 Pro. Ve evet, Sony LinkBuds S genel olarak dünyanın en iyi kablosuz kulaklıklarıyla karşılaştırılabilir, tek bir şarjla 6 saate kadar mükemmel ses sunar ve mümkün olan en gürültülü ortamlarda kristal netliğinde aramalar sağlar.telefon-1