Bu doğru, Samsung, son birkaç yılda yazılım desteği cephesinde rekabette o kadar ileri sıçradı ki, yeni yılın başında orta sınıf bir Galaxy tablete resmi olarak gönderilen bir Android 13 güncellemesi biraz yetersiz geliyor.

Bugün gündemde olan 10,5 inçlik amiral gemisi olmayan tablete dönersek, One UI 5.0’ın en üstte olduğu Android 13’e sıçramasından neden çok etkilenmediğimizi muhtemelen belirtmeliyiz. Galaxy Tab S6 Lite (2022) ve Tab A7 Lite oraya daha önce ulaştı.
Sonra tekrar, Galaxy Tab A8 (önceki değeri) Ocak 2023’te Android 12’yi geride bırakmak en başından itibaren planlandı ve Samsung, mucizevi bir şekilde erken bir havadan teslimatı daha başaramasa da, zamanında yapılan bir güncelleme, geciken bir güncellemeden açıkça daha iyidir. Özellikle söz konusu zamanında kullanıma sunmanın dünya genelindeki düzinelerce pazarda aynı anda gerçekleştiği bildirildiğinde.
konuşuyoruz bir takım avrupa ülkeleri değişen Almanya’dan İngiltere’ye, Avusturya, Bulgaristan, Romanya, İtalya, Fransa, Portekiz ve çok daha fazlasının yanı sıra Hindistan. Yaşadığınız yere bağlı olarak, Tab A8’in yalnızca Wi-Fi veya LTE özellikli varyantına (veya her ikisine birden) Android 13’ü indirip yükleyebilirsiniz, ancak şimdilik ABD merkezli kullanıcılar bakıyor gibi görünüyor uzun bir bekleyişte.
Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kelepir avcıları beklerken, 32 GB depolama alanına ve hücresel bağlantıya sahip olmayan Galaxy Tab A8’in 229,99 $’lık normal fiyatından yüzde 20 indirim yapan en son Amazon fırsatından yararlanmak isteyebilir. Rağmen daha ağır indirimler oldu Geçmişte aynı satıcının yanı sıra Best Buy ve Walmart tarafından sunulan bu promosyon, Android 13’ün hemen köşede olmasıyla hiç de fena görünmüyor.telefon-1