2023’e sadece birkaç gün kaldık ve şimdiden yeni bir hata Windows 11 Ben de dahil olmak üzere bazı kullanıcıları sinirlendiriyor. Bunların hepsi, başka bir uygulama kullanırken Dosya Gezgini pencerelerinin kendilerini masaüstünüzün önüne taşımasıyla ilgilidir.

Göre En Son Windows (yeni sekmede açılır)Microsoft sorunun farkındadır ve bir düzeltme üzerinde çalışmaktadır, ancak bazı kullanıcılar, örneğin, yakınlaştır çağrısı ve toplantı penceresini gizleyen bir Dosya Gezgini penceresi görünecektir.

Benzer deneyimlerim oldu, örneğin nerede oynuyordum biyoşok Windows 11’de Steam aracılığıyla ve Dosya Gezgini istenmeyen kafasını kaldıracaktı.

Olarak sekmeler Dosya Gezgini’nde birçok kullanıcının uzun süredir beklediği bir özellik vardı, yedekte hatalarla gelmiş gibi görünmeleri hayal kırıklığı yaratıyor.

Dosya Gezgini’nin Insider fırında daha fazla zamana ihtiyacı var mıydı?

bu Dosya Gezgini’ndeki sekmeler özelliği Nisan 2022’de duyurulduğundan beri diğer birçok kullanıcıyla birlikte benim de beklediğim bir şeydi. geliştirme, birkaç ay önce, özelliğin tüm kullanıcılara sunulması için yedi uzun ay beklemek zorunda kaldık.

Bununla birlikte, bunun gibi sorunlar bana, Microsoft’un bu özelliği doğru hale getirmek için üzerinde çalışmak için daha fazla zaman harcaması gerektiğini düşündürüyor. Bir özelliğin gelmesini beklemek yeterince sinir bozucu, ancak bir özelliğin nihayet kullanıma sunulmadığında beklediğiniz gibi çalışmadığını fark etmek ve sinir bozucu hatalara rastlamak, bu hayal kırıklığını artırıyor.

Microsoft’un, Windows 11’in olası lansmanından önce bu yıl daha hızlı yeni özellikler getirmek istediği bildirildi. Windows 12 2024’te; ancak, prensip olarak hepimiz bundan yana olsak da, kullanıcıların gazabına tekrar tekrar maruz kalmaktan kaçınmak istiyorsa, geliştiricileri, özellikler kullanıcılara sunulmadan önce hataların giderilmesini sağlamak için çabalarını iki katına çıkarmak zorunda kalacaklar. .genel-6