Yılın başlangıcı, ev jimnastik salonunuzu inşa etmek için harika bir zamandır. Yalnızca aşırı kalabalık spor salonlarından kaçınmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Ocak ayı indirimlerinin yardımıyla bu süreçte paradan da tasarruf edersiniz.

Örneğin, şu anda alabilirsiniz Echelon Rower, Walmart’ta sadece 297 $ (yeni sekmede açılır). Bu, Siber Pazartesi sırasında bu makine için gördüğümüz 300 $ indirim ve aynı düşük fiyat.

Kürek, yapabileceğiniz en iyi kardiyo egzersizlerinden biridir. Araştırmalar, kürek çekmenin sırtınızdan bacaklarınıza kadar vücudunuzdaki kasların %85’ini çalıştırdığını göstermiştir. Sonuç olarak kürek çekmek, kas yapmanıza yardımcı olurken aynı zamanda yağ yakabilir. (Kürek makinesi kullanarak kilo verme kılavuzumuza göz atın).

Echelon Rower harika çünkü 32 seviyede manyetik direnç sunuyor, bu da güçlendikçe daha zor bir antrenman programlayabileceğiniz anlamına geliyor. Uygun kalça ve omurga hizalamasını desteklemeye yardımcı olan ergonomik bir kayar koltuğa sahiptir. Antrenman yaparken akıllı telefonunuzu veya tabletinizi yerleştirebileceğiniz yerleşik bir cihaz tutucu da vardır.

Ayrıca 30 günlük Echelon Premier Üyelik deneme sürümüyle birlikte gelmesi de hoşumuza gitti. Uygulama, Echelon eğitmenleri tarafından yönetilen 40’tan fazla günlük canlı ve 15.000’den fazla isteğe bağlı bağlantılı fitness sınıfına erişmenizi sağlar. Sınıflar arasında kürek çekme egzersizleri, HIIT, kickboks, yoga, kuvvet antrenmanı ve daha fazlası yer alır. (Bir üyelik en fazla beş kullanıcıya izin verir).

Kürek çekmede yeni misiniz? Bir kürek makinesinin nasıl kullanılacağı ve yazarlarımızdan biri iki hafta boyunca günde bir mil kürek çektiğinde ne olduğuyla ilgili kılavuzumuza göz atın.genel-26