Ciddi bir Forza Horizon hayranıysanız ve hala bir Xbox Series X konsoluna ihtiyacınız varsa Xbox, 560$’a bir Xbox Series X – Forza Horizon 5 Paketi çıkarıyor. Set, bir Xbox Series X ve kablosuz denetleyici, Hot Wheels genişletme, VIP geçiş, Araba geçiş, Karşılama paketi ve gelecekteki ikinci bir genişletme içeren Forza Horizon 5 Premium Sürümü içerir.

Ön siparişler şu anda Microsoft Store’da yayında. Paket, daha sonra Best Buy, Target ve GameStop gibi diğer perakendecilerde de satışa sunulacak.

Xbox Series X – Forza Horizon 5 Paketi (560$)

Hot Wheels genişlemesi 10 yeni araba içeriyor. VIP geçiş, üç özel Forza Edition arabası, Crown Flair, kozmetikler, ifadeler, oyuncu evi, çift kredili yarış ödülleri, haftalık bonus Super Wheelspins ve daha fazlasını içerir.

Araba geçişi, oyunculara genişletilmiş bir garaj sağlar ve 42 araba içerir. Karşılama paketi – sürpriz – daha da fazla araba veriyor. Oyuncular beş özel araba, bir oyuncu evi, herhangi bir Autoshow arabası ve üç Yaygın veya Nadir giyim eşyası alır.

Gelecekte ikinci bir genişleme planlanıyor, ancak henüz bir tarih açıklanmadı.

Paket şu anda ön siparişe açıldı ve bu hafta ABD, Kanada ve Asya’daki belirli ülkelerdeki müşterilere gönderilecek. Avrupa, Latin Amerika ve diğer ülkeler, paketin bu ayın sonlarında gönderildiğini görecek.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1