Humble’s Humble Choice aboneliği Ocak 2023 için yeni güncellendi ve kalıcı olarak talep edebileceğiniz toplam sekiz PC oyunu içeriyor. Bu ay, popüler FPS oyunu DOOM Eternal ve İskandinav temalı ortak oyun Tribes of Midgard’ı içeriyor.

Bu ayki Humble Choice aboneliğindeki oyunların tam listesi, fragmanları ve bunlarla ilgili incelemelerimiz (varsa):

Humble Choice Ocak 2023 Oyunları

DOOM Ebedi

Cehennemin orduları Dünya’yı işgal etti. Boyutlar boyunca iblisleri fethetmek ve insanlığın nihai yıkımını durdurmak için destansı bir tek oyunculu kampanyada Slayer olun. Korktukları tek şey… sensin.

İnceleme puanımız: 9/10

Midgard Kabileleri

Devler geliyor! 10 oyuncuya kadar bir kabile oluşturun ve aksiyon, hayatta kalma ve roguelite öğelerinin benzersiz bir karışımına sahip bu oyunda dünyanın sonunu getirmeye kararlı ölümcül ruhlar ve devasa canavarlarla yüzleşmek için Köyünüzü büyütün.

İnceleme puanımız: 8/10

OlliOlli Dünya Rad Sürümü

OlliOlli World, kişilikle dolu yeni, cesur bir kaykay aksiyon-platform oyunudur. Gnarvana arayışınızda mistik paten tanrılarını keşfetmek için yolunuzu öğütürken, kandırırken ve havalandırırken renkli karakterlerle tanışarak Radlandia’nın canlı ve canlı dünyasında dolaşın ve akın.

İnceleme puanımız: 8.5/10

Kapalı: Bir Bilim Kurgu Kıyamet Sonrası RPG

Alternatif bir 1970’lerde geçen, uzak bir çölde muazzam ve açıklanamaz bir eser olan Dome’un keşfedildiği taktiksel bir bilim kurgu RPG. Düşmanlarla savaşın, anormal çorak araziyi keşfedin, karakterinizin seviyesini yükseltin, harap olmuş dünyadaki güçlerden birine katılın.

Grow: Evertree’nin Şarkısı

Kendi dünyalarınızı büyütün ve sahip oldukları her şeyle derin bir doğal bağ kurun. Eylemlerinizin dünyayı daha iyi hale getirdiğini görün! Yaşam yönetimi ve macera öğeleriyle bu nefes kesen dünya yapımı sanal alanda Evertree’yi hayata döndürün.

Conan pirzola pirzola

Conan Chop Chop, kargaşa, ganimet ve macera dolu 1-4 oyunculu bir parti roguelite oyunudur. Barbar Conan’ın bu acımasız versiyonunda, kötü büyücü Thoth-Amon’u durdurmaya çalışacak kadar aptal, kasları bağlı bir kahramansınız!

Hokko Life

Trenden inin ve Hokko köyündeki yeni hayatınıza başlayın! Eski atölyeyi devralın ve yaratıcı olun; hazırlanmış malzemeleri kullanın ve şehirdeki her şeyi tasarlayın! Tam bir yaratıcı özgürlükle, ne tür bir kasaba inşa edeceksiniz?

Yılan Haydut

The Serpent Rogue, bir ortaçağ fantezi dünyasında geçen botanik bir aksiyon-macera oyunudur. Simya sanatında ustalaşın, unutulmuş toprakları keşfedin, vahşi hayvanları evcilleştirin ve krallığı yaklaşan felaketten koruyun. Uğursuz bir tehlikeyi yenmek için sizin yerinize iksirler yapacak, demleyecek, kaynatacak ve hazırlayacaksınız!

Gelecek ayın Humble Choice oyunları dizisi için bizi izlemeye devam edin!oyun-6